Pro ženy

Wellness dámská jízda – Tipy kam vyrazit

Oslavte konec roku ve velkém stylu. Uspořádejte dámskou jízdu, na kterou budete s radostí vzpomínat. Dopřejte si s kamarádkami zasloužený relax! Přinášíme několik tipů na wellness pobyty za pár korun.

Každý si občas potřebuje oddechnout od pracovních povinností a každodenního stresu. Konec roku je skvělou příležitostí k naplánování wellness dámské jízdy. Sbalte si kufry a užijte si pár dní po boku nejlepších kamarádek. Načerpáte energii do dalšího roku a přijdete na jiné myšlenky. Mrkněte na 3 TOP místa, která si nesmíte nechat ujít! Myslíme na všechno, proto jsme vybrali nejlepší pobyty, kam se pohodlně dostanete i s autobusy Flixbus.

1. Château Třebešice

Vraťte se zpět v čase a užijte si dámskou jízdu jako princezny. Renesanční zámeček nedaleko Kutné Hory vás uchvátí zahradami v anglickém stylu a současným uměním. Château Třebešice je oázou klidu a srdcem panenské přírody. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte si život na zámku jako pravé dámy.

2. Bellevue Hotel Karlov

Dopřejte si jedinečný zážitek v hotelu Bellevue nedaleko Benešova. Zahřejte tělo v sauně nebo si užijte příjemnou masáž. Nechte se rozmazlovat až do posledního dne! Vydařený večer můžete s kamarádkami zakončit ve vinárně nad sklenkou lahodného vína. Uvidíte samy, že dámská jízda není žádná nuda! Připravte se na náramnou jízdu se vším všudy! Nezapomeňte ani na cestovní pojištění, které přijde vhod i při výletech po Čechách.

3. Amenity Hotel Špindlerův Mlýn

Vychutnejte si pořádnou dávku odpočinku. Je libo sauna, parní komora, vyhřívaný bazén nebo bowling? To vše a mnohem více nabízí hotel Amenity. Zavítejte do luxusního světa relaxace a zažeňte všechny chmury. Po takovém wellness pobytu se vám nebude chtít domů.

Chcete naplánovat legendární dámskou jízdu za minimum peněz? Máme řešení! Wellness dámská jízda nemusí být drahá, pokud víte, jak na to. Poradíme, jak v jednoduchých krocích ušetřit, a ještě získat část peněz zpět!

Dámská jízda pobyt za nejlepší cenu? Zkuste Tipli.cz

Víte, že portál Tipli.cz pomáhá lidem ušetřit peníze na každém nákupu? Jedná se o cashback portál, díky kterému získáte za nákup část peněz zpět. Je to snadné! Nakoupíte zboží nebo pobyt za stejnou cenu jako obvykle a část ze zaplacené částky dostanete zpět. Využijte rezervace ubytování přes Booking.com a získejte cashback až 4 %. Tímto způsobem vyjde levněji i proslulá dámská jízda. Sleva čeká na každého!

Jak na to? Pohodlná registrace na Tipli.cz pomůže každému uživateli ušetřit peníze formou cashbacku. Žádný háček v tom není! Vyberte si na Tipli ze seznamu obchodů, objednejte si ubytování a odměna je vaše. Neváhejte a začněte šetřit ještě dnes!

Leave a Comment