Bydlení

Fotoobraz: Klasická dekorace v originálním pojetí

Rozhodli jste se, že dáte svému bydlení šmrnc, ale běžné dekorace vám připadají „nemastné neslané“? Na druhou stranu nechcete zbytečně experimentovat… Co s tím? Řešení může být až ďábelsky jednoduché. Vyšperkujte svou domácnost tradičními předměty v osobitém provedení. Originální a velmi osobité jsou obrazy z vlastních fotografií neboli fotoobrazy. Snadno a rychle díky nim vdechnete život smutným holým stěnám. Navíc je můžete použít i jako bezkonkurenční dárek pro své nejbližší.

Obraz z vlastních fotografií nikdy neomrzí

Prázdné stěny nevypadají dobře ani v minimalisticky pojatém interiéru. Toho jsou si vědomi i bytoví architekti, kteří na obrazy nedají dopustit. Jenomže od dekorací za pár korun nemůžete čekat, že vám doma udělají takovou parádu jako originální mistrovská díla s mnohonásobně vyšší cenou. A právě proto jsou fotoobrazy tak oblíbené – nejsou drahé a přesto vypadají skvěle.

Udělejte radost rodině a přátelům

Hledáte vkusný dárek pro prarodiče? Pokud máte pocit, že jste v průběhu minulých let vystříleli všechny nápady, vsaďte na fotoobraz – vytvořte pro ně obraz z nejkrásnějších rodinných snímků. Budou z něj mít ohromnou radost! Svým nejlepším přátelům zase můžete darovat fotoobraz s motivem jejich poslední dovolené.

Poskládejte si obraz z vlastních fotek online

Kde si můžete nechat fotoobraz vyrobit? Obraz z vlastních fotek si v pohodlí domova vytvoříte na empikfoto.cz, kde najdete více než 30 stylových šablon od profesionálních grafiků. Spoustu drahocenného času vám ušetří funkce automatického rozvržení snímků. Návrh fotoobrazu budete mít hotový za pár minut.

Tvorba návrhu fotoobrazu probíhá v několika jednoduchých krocích: vyberete si formát, nahrajete snímky a libovolně je nakomponujete. Nakonec zvolíte rámeček či klipart a je hotovo. Nadčasová památka vám obratem dorazí domů a vykouzlí vám úsměv na rtech vždy, když se na ni podíváte.

Leave a Comment