Auto-moto Pro muže

Neinvestujte do luxusního vozu, půjčte si ho

Znáte tu situaci, kdy vidíte na silnici elegantní sportovní vůz, který vám okamžitě padne do oka? Ale vzápětí vás zarmoutí myšlenka, že si takové auto nikdy nebudete moct dovolit? Na pár dní si ho určitě dopřát můžete díky službám půjčovny automobilů.

Za ten pocit to stojí

Jaké to je, řídit auto za několik milionů? Nad touto otázkou už nemusíte pouze přemýšlet, ten pocit zažijte na vlastní kůži. Půjčovna luxusních vozů Praha vám pomůže uskutečnit váš sen. Ve vozech, které vlastní jenom milionáři, zažijete patřičné stavy štěstí a dlouhotrvající euforie.

K jakým příležitostem je využít?

Sportovní automobil je možné půjčit si jen tak pro radost. Zároveň je též reprezentativním prvkem, kterým uděláte dojem na svého obchodního partnera. Proč si nepůjčit stylový vůz na svatbu? Svatební fotky díky němu získají úplně jiný rozměr.

Výhodné zápůjční podmínky

Půjčovna sportovních aut Praha vám poskytne vůz na 24 hodin nebo na celý víkend. Nemusíte se obávat přemrštěných částek za půjčovné. Těšit se můžete na rozumné ceny, jež jsou navíc při delší výpůjčce zvýhodněné. Půjčovna též zajišťuje perfektní servis, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.

Co máte v ceně?

Samozřejmostí je dálniční známka, povinné ručení a havarijní pojištění. Součástí balíčku je rovněž pojištění odpovědnosti. Pro vůz si nemusíte nikam chodit. Dle vašeho přání vám bude přistaven, kamkoliv potřebujete. Pokud to bude na území města Prahy, je tato služba poskytována zcela zdarma.

Největším oblíbencem je Lexus

Lexus RCF vás neohromí pouze svým futuristickým designem, ale hlavně osmiválcovým motorem, pod kterým dřímá 477 koňských sil. Buď jízdu přenecháte automatické převodovce, nebo si ji převezmete do vlastních rukou. Vašemu sluchu zaručeně bude lahodit hřímající zvuk imitující motorovou pilu.

Leave a Comment