Pro ženy

Vybrat správný kočárek je kumšt. Víme, na co se zaměřit!

Čekáte přírůstek a pěkně v předstihu pořizujete nezbytnou výbavičku? Proč ne, alespoň ušetříte spoustu drahocenného času, který pak budete moct věnovat novému členu vašeho rodinného klanu. K nezbytnostem většiny moderních rodičů patří i kočárek. Pokud si s výběrem nevíte rady, bude se vám hodit následující manuál. Prozradíme vám, na co si dát při výběru pozor a kde se po kočárku poohlédnout.

Jaké vlastnosti má „perfektní“ kočárek?

Vybrat kočárek není jen tak. Podobně komplikovaný je snad jen výběr auta. I v případě kočárku hrají roli různé aspekty, které není radno podcenit. Bez předchozích zkušeností vám může připadat, že se jednotlivé modely liší především designem a cenou, ale v praxi jde především o naprosto odlišné jízdní vlastnosti.

Chcete-li, aby vám kočárek skvěle sloužil, měl by být dostatečně prostorný, aby se v něm miminko nemačkalo (a to ani v zimě, když bude ve fusaku). K dalším požadovaným vlastnostem patří přijatelná hmotnost a kompaktní rozměry po složení, aby se kočárek vešel do kufru vašeho vozu. Budete-li se pohybovat lehčím terénem, vezměte na vědomí, že s ryze městským kočárkem neprojedete.

Vybírat kočárek online? Díky internetu brnkačka…

Přestože není nad fyzický kontakt se zbožím, nemusíte se nijak bát ani nákupu kočárku přes internet. Na YouTube najdete videorecenze snad všech typů kočárků, takže si uděláte jasnější představu, jak se s daným modelem jezdí. A když vám nesedne, můžete ho do 14 dní vrátit a pořídit si jiný.

Na velmi bohatou nabídku narazíte u specializovaného prodejce AAA Kočárky. Nechybí světové značky jako Cybex, Nuna, Quinny, Peg Pérego, ani modely od méně známých výrobců. Za pozornost stojí i kočárky ve střední a nižší cenové hladině, například kvalitní české kočárky Patron, které směle konkurují i výrobkům od mnohem známějších výrobců.

K tradičním výrobcům patří polské firmy, které nabízí bezkonkurenční poměr kvality, designu a ceny. To potvrzují kočárky Camarelo a kočárky Firkon.

Kočárky a ostatní dětské zboží si můžete prohlédnout a zakoupit na www.aaakocarky.cz. Při nákupu nad 4000 Kč ušetříte za poštovné. Případně se zastavte v kamenné prodejně v Praze a nezapomeňte předložit slevový kupon, který si můžete stáhnout z e-shopu a vytisknout.

Leave a Comment