Pro ženy

Důležité je mít jasno a ubírat se správným směrem

V zámoří a ve většině západoevropských zemí je zcela běžné, že ženy dochází na psychoterapii nebo lekce osobního rozvoje. Pokud vám u nás chybělo místo, kde byste se naučila lépe zvládat emoce a stres nebo se jinak přičinila na rozvoji vlastní osobnosti, máme pro vás dobrou zprávu. Therapy Center Praha je první svého druhu a orientuje se pouze na ženy a dívky.

Jak vypadá ideální adeptka na pravidelné seance v Therapy Center? Žena, která chce získat zpět vnitřní rovnováhu a ztracené sebevědomí. Žena, která se chce rozvíjet po osobnostní stránce. Žena, která se chce opět cítit skvěle… Sedí to na vás? V tom případě máte jedinečnou šanci na změnu. Therapy Center se specializuje na profesionální osobní rozvoj žen a dívek od období rané adolescence.

Co je cílem psychoterapie?

V Therapy Center působí kvalifikované konzultantky, které absolvovaly vzdělání v oborech jako jsou psychologické konzultace, psychoterapie a koučink. V rámci koučovacích rozhovorů vyžívají psychoterapeutické techniky a metodiku z příbuzných oborů (bodyterapie, gestalt přístup, nonverbální komunikace…).

Cílem sezení je nastolení vnitřní rovnováhy, sebevědomí, sebeprosazení a osobní rozvoj a růst. Důraz na tyto hlavní pilíře vede k celkovému zlepšení života. Konzultantky mají bohatou praxi, průběžně se vzdělávají a ke své práci užívají pravidelně supervizi.

Osobní rozvoj a psychoterapie dívek

Možná nejste ideální adeptkou vy, ale vaše dcera nebo jiná dívka z okruhu nejbližších. I ony mají v Therapy Center dveře otevřené dokořán. Cílem psychoterapie mladých dívek je prevence proti šikaně, snadnější navazování vztahů a schopnost vyjádřit vlastní názor, potlačení strachu z autorit a související problematika. Konzultace jsou zároveň vhodné i pro mimořádně nadané dívky, které si nejsou jisté, jakým směrem se nadále ubírat a jak se rozvíjet.

Pokud vás psychoterapie v Praze zaujlala a chcete se dozvědět více, zamiřte na www.terapie-zeny-divky.cz.

Leave a Comment