Bydlení

Odvlhčovače vzduchu – pro svěží vzduch a domov bez plísně

Trápí Vás vysoká vlhkost ve Vaší domácnosti? Pozorujete v určitých místech výskyt plísní, či olupování omítky? Právě takové nepříjemnosti vysoká vlhkost způsobuje. Kromě toho má ale také negativní vliv na naše zdraví. Stejně jako příliš suchý vzduch, může i ten příliš vlhký naše zdraví ohrozit. Plísně, které vznikají pří více jak 60 % vlhkosti, mohou způsobit záněty dýchacích cest. Stejně tak se v tomto prostředí lépe šíří bakterie a viry. Proto je skvělým řešením pořízení odvlhčovače vzduchu, který stáhne vlhkost v místnosti na ideální hodnotu do 50 %.

Odvlhčovač vzduchu je ideálním řešením všude tam, kde je potřeba vyřešit problém s vysokou vlhkostí vzduchu a zdiva. Vysoká vlhkost může být způsobena nedostatečným vysušením základového betonu, nerovnoměrným tepelným rozvodem, špatnou izolací, sušením prádla v místnosti, vařením a dalšími okolnostmi. Odvlhčovač vzduchu najde své využití ve sklepech, prádelnách, ale i běžných pokojích, kde pozorujete tvorbu plísně, či rosení oken.

Aby odvlhčovač dlouhodobě plnil svou funkci, je potřeba jeho výběru věnovat speciální pozornost. Přinášíme Vám široký sortiment kvalitních přístrojů, které mají mnoho výhod:

  • Ověření a kvalitní výrobci
  • Vysoký výkon
  • Dlouhá životnost
  • Skvělá cena

Výhoda pořízení odvlhčovače může být mimo jiné také rychleji schnoucí prádlo.

Odvlhčovače vzduchu nejsou to jediné, co Vám můžeme nabídnout. V našem sortimentu naleznete i další vzduchotechniku, klimatizace, ventilátory, digestoře a mnoho dalšího.

Kromě širokého výběru přinášíme našim zákazníkům také garanci nejnižší ceny, záruku na vrácení peněz po dobu 30 dnů a dopravu zdarma již u nákupu nad 1000 Kč.

Neváhejte nakupovat kvalitní vzduchotechniku a upravte si si vzduch ve Vaší domácnosti přesně podle Vašich představ.

Leave a Comment