Pro ženy

Vybíráme kočárek trojkombinaci: Na co se zaměřit?

Hledání toho správného kočárku je posvátným okamžikem každé maminky. Prvotní nadšení však může velmi rychle polevit, protože nepřeberné množství modelů vše akorát komplikuje. Obecně se kočárky dělí na hluboké, kombinované, sportovní a golfové hole. V následujících řádcích se zaměříme na oblíbené kočárky trojkombinace.

Velkou výhodou trojkombinace je možnost využití po poměrně dlouhou dobu – od narození miminka až po cca tří let. Znamená to, že pokud si pořídíte právě tuto variantu, nebudete muset v budoucnu řešit další kočárek (případně jen golfové hole).

Chcete-li být s trojkombinací spokojena, zaměřte se na:

Velikost korby – tento parametr nepodceňuje. Korby kombinovaných kočárků jsou obvykle menší než u klasických hlubokých kočárků. Proto vybírejte obezřetně a sáhněte po modelu, ve kterém se miminko nebude cítit stísněně. V tomto směru jsou dobrou volbou kočárky trojkombinace od Babytera.cz.

Stabilita a jízdní vlastnosti – co z toho, že je kočárek hezký, když se vám s ním bude špatně manipulovat? Vyberte si model, který je stabilní, má odpružená zadní kola a poradí si i v terénu. Stabilita jde ruku v ruce s počtem kol (4 jsou lepší než 3) a umístěním těžiště.

Nadstandardní příslušenství – k vítaným prvkům patří centrální ruční brzda, nastavitelná rukojeť a prostorný košík vespod kočárku. Rám by neměl být příliš těžký.

Snadné skládání kočárku – budete-li kočárek často skládat do kufru auta, nemělo by vám složení zabírat příliš času. Bezproblémové by mělo být také připevnění korby a autosedačky.

Všechny výše uvedené vlastnosti mají kočárky trojkombinace s autosedačkou od Babytera.cz. V nabídce najdete cenově dostupná model Lally 3v1 a dražší Britax Go Next, který se sice prodává jako dvojkombinace, ale lze zkombinovat s libovolnou autosedačkou Britax Römer.

Leave a Comment