Pro ženy

A co vy, máte už trendy plavky, ve kterých letos zazáříte?

Léto je takříkajíc na spadnutí a i vy se jistě nemůžete dočkat, až sama či s přáteli vyrazíte na prosluněnou pláž – nachytat nějaký ten bronz, užít si vodní radovánky a skvěle se pobavit. Naprosto zásadní ženská otázka však zní: “Co si vezmu na sebe?“ Pokud vás napadlo, že oprášíte staré plavky, které mimochodem nosíte již několik dlouhých sezon, a to bez ohledu na změny proporcí své postavy, raději svůj záměr přehodnoťte. Chcete-li se před ostatními blýsknout, pořiďte si nový model!

Je zajímavé, že spousta žen, které neváhají utratit nemalé částky za oblečení, na plavkách zbytečně šetří. A právě v tom tkví kámen úrazu. Nekvalitní plavky nic moc nevydrží a obvykle ani dobře nesedí. Přitom se tento sortiment příliš neliší od spodního prádla – a to přece také musí dokonale padnout, jinak byste se v něm nemohla cítit dobře.

Máte problém s postavou? Pořiďte si jednodílné plavky

Ale co si počít v případě, když si netroufáte na dvoudílné plavky, protože vás deptají přebytečná kila? Nemůžete-li se se svou postavou smířit, vsaďte na jednodílné dámské plavky.

Předsudky stranou – moderní jednodílné dámské plavky rozhodně nejsou „anti-sexy“, ale naopak mohou vypadat velmi smyslně. Rafinovaný střih přitom zakryje partie, které nechcete ukazovat světu a budete si připadat přitažlivě.

Další možností je praktický a velmi trendy šátek zvaný pareo. Lze uvázat různými způsoby a u vody nahradí tuniku, vzdušné tílko či šaty. Je ideálním řešením pro ženy, které z určitých důvodů nechtějí trávit všechen čas pouze v plavkách.

Kde se poohlédnout po značkových plavkách?

Bohatý výběr stylových jednodílných i dvoudílných plavek moderních střihů, kvalitní parea, ale také široké spektrum spodního prádla najdete ve specializovaném e-shopu daniela-pradlo.cz. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, neostýchejte se zeptat – kvalifikovaný prodejce vám ochotně doporučí vhodný model.

Leave a Comment