Pro ženy

Co může zachránit váš milostný život? Začněte si v posteli hrát!

Dostali jste se do fáze, kdy si se svým partnerem přestáváte rozumět v posteli, ačkoliv v normálním životě jste nerozluční kamarádi? Právě na to byste si měla dát obrovský pozor – přátelství je samozřejmě velmi důležité, ale milenecký vztah by se rozhodně neměl vytratit, protože se může stát, že si jeden z partnerů najde bokovku. Naštěstí existují způsoby, jak do vztahu opět vrátit vášeň a užít si spoustu jedinečných zážitků při milování.

Mluvte o tom, co se vám líbí

Mluviti stříbro, mlčeti zlato… V případě sexu známé rčení rozhodně neplatí. Naopak byste si měla společně s partnerem sednout u sklenky vína (poslouží jako tzv. icebreaker) a po pár vypitých deci zabrousit na téma sexu. Stoprocentně existují praktiky, které jste si vždy přála vyzkoušet a garantujeme vám, vám že váš partner to má zrovna tak. Nestyďte se a vzájemně si slibte, že vyzkoušíte něco nového. Najednou se budete opět cítit jako ti milenci, kterými jste byli na začátku vztahu.

Udělejte si radost hračkami pro dospělé

Opravdu vás nikdy nenapadlo, že společně s partnerem navštívíte sexshop a pořiďte si pár hraček pro dospělé? Nabídka je neuvěřitelně široká a je nepravděpodobné, že byste v ní nenašla pár kousků, po kterých jste vždy tajně toužila. Může se jednat o klasiku v podobě vibrátoru či dilda, ale samozřejmě i o mnohem méně tradiční pomůcky. Co třeba anální kolík?

Z nákupu v sexshopu nemusíte mít strach. Dokonce ho nemusíte absolvovat fyzicky – v e-shopu nakoupíte pohodlí domova a domů vám přijde anonymní balíček, s jehož obsahem budete seznámena pouze vy a váš muž. Pošťačka zaručeně nic nepozná!

Stále nemáte chuť na sex?

Máte-li problém s libidem, vyzkoušejte některé se zaručených afrodiziak. Skvělou volbou jsou například španělské mušky, které zlepšují prokrvení orgánů a zvyšují chuť na sex. Elixír lásky může ve vaší ložnici rozdmýchat vášeň, jakou jste nikdy nezažila!

Leave a Comment