Zdraví a lifestyle

Terapie vedená na dálku Vás zbaví všech vašich problémů

Trápí vás bolesti hlavy, nespavost, alergie, vztahové problémy, stavy úzkosti, deprese atd? Všechny problémy mají svou příčinu a vše se odehrává ve Vaší mysli. I Vám je možné pomoci ke šťastnějšímu životu. Vaše problémy může pomoci vyřešit komplexní terapie.

V dnešní době je běžné řešit všechny problémy tak, že se na ně buď zapomeneme, nebo se snažíme potlačit jejich projevy. Pokud se ale chcete svých potíží zbavit jednou provždy, je nutné hledat jejich příčinu.

Jak funguje komplexní terapie?

Cílem terapie je zbavit Vás všech vašich problémů. Proto se v první řadě zaměřuje na odhalení jejich příčiny. Jakmile dojde k odkrytí příčiny, tělo si již s problémem postupně poradí samo. Terapie funguje jako přirozená léčba, která vás postupem času zcela zbaví léků, které dosud nepomáhaly.

Terapie na dálku

Velkou výhodou dnešní doby je fakt, že problém vzdálenosti je již překonaný a terapii je možné absolvovat na dálku za pomoci telefonu. Pomocí telefonických rozhovorů dojde postupně k identifikaci příčin problémů z vašeho podvědomí a odblokování. Již není nutné navštěvovat terapeuta osobně. Terapie na dálku dosahuje stejně dobrých výsledků jako osobní setkání. Odborný terapeut a poradce pan Radovan Babic již touto cestou pomohl vyřešit problémy mnoha žen, mužů, párů, jednotlivců, rodin, dětí, ale také zvířat.

V jakých případech tuto formu terapie nedoporučujeme?

Komplexní terapie není vhodná v kritických stavech, kdy je bezpodmínečně nutná lékařská pomoc. Dále vzhledem k tomu, že je potřeba, aby se klienti soustředili, nedoporučujeme tuto terapii osobám, které jsou pod vlivem alkoholu nebo drog.

Pan Radovan vám pomůže vyřešit všechny Vaše problémy

Ultimátní terapie, které se pan Radovan věnuje již řadu let, je formou přirozené léčby, jejímž cílem je vyřešit všechny vaše problémy. Pan Radovan se věnuje také experimentální a pokročilé terapii, která odemkne Vaše vyšší schopnosti, kterými lidé dříve běžně disponovali, například v období Atlantidy. Jedná se například o schopnosti, jako je extrémně rychlá četba, vědomá telepatie, samooplodnění atd.

Více informací o terapii naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

Obrázek: uvést zdroj: „©Bioliečba.eu, 2018 – až po současnost

Leave a Comment