Pro ženy

Rieker je dostupný luxus. Dopřejte si pohodlí a pořádnou porci stylu!

Potrpíte si na kvalitní boty, které se kromě prvotřídního zpracování vyznačují také prudce elegantním designem? Pak ve vašem botníku jistě nechybí alespoň jeden pár z produkce Rieker Shoes. Anebo jste snad s produkty této významné oděvní značky neměla tu čest? Můžete to napravit třeba hned, ostatně podzim je konečně tady a s ním i dobrý důvod, proč si udělat radost novými botičkami. Podzimní či zimní boty Rieker vám vykouzlí úsměv na tváři kdykoliv si je vezmete na sebe.

Kdo stojí za značkou Rieker Shoes?

Opravdový milovník módy se musí předem seznámit s pozadím značky, kterou se rozhodne nosit. A co byste měla vědět o Rieker Shoes? Třeba to, že historie tohoto výrobce obuvi jde až do roku 1874, kdy značku založil Heinrich Rieker. V čele společnosti se držel až do roku 1924, kdy ji předal potomkům.

Obuv Rieker najdete v tisících obchodech s obuví a dodnes patří dědicům z rodu Riekerů. V posledních letech firma prosperuje především díky Markusovi Rikerovi, který nepodceňuje význam nových trendů a značce se pod jeho vedením nebývale daří.

Vysoký standard pro každého

Rieker původně vyráběl obuv pro bohatší italské zákazníky, kteří si potrpěli na kombinaci originálního designu, přítomnosti praktických prvků a kvalitní materiály. Dnešní sortiment je ovšem cenově dostupný pro mnohem širší skupinu milovníků bot. A na kvalitě se rozhodně nepodepsal ani fakt, že se boty vyrábí průmyslově. Na obuvi je stále patrná snaha o individuální pojetí a preciznost. Designéři navrhují nové modely tak, aby byly pohodlné, měly perfektní tvar i velikost. Příkladem budiž tyto stylové kozačky se zateplenou textilní stélkou. V nabídce samozřejmě nechybí ani pár kousků pro příznivce extravagance.

Je libo chůze bez stresu?

Německý výrobce obuvi nepodceňuje ani technologie pro příjemnější a zdravější chůzi. Za zmínku stojí unikátní antistresový systém, jehož poznávacími znaky jsou nízká hmotnost, pružnost, efektivní pohlcování nárazů a mimo jiné i větší prostor pro palce. Má ho také tato zateplená kotníková obuv.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že v případě podzimní a zimní obuvi značky Rieker určitě nešlápnete vedle. A to doslova.

Leave a Comment