Pro ženy

Překvapte ho romantickým pobytem v luxusním hotelu s jedním z nej wellness v ČR!

Toužíte po perfektním vztahu? Musíme vás zklamat, ale nic takového neexistuje. Na všem se musí pracovat a bez důkladné péče zvadne i ta nejkrásnější květina. Mimo to by vám „dokonalost“ brzy zevšedněla a nabyla podobu stereotypu. Tak či tak není od věci, když svého milovaného vezmete na víkend do příjemného prostředí. Zažijete romantické chvilky, užijete si spoustu relaxace a připomenete si, proč jste spolu. Místem zaslíbeným je wellness hotel Augustiánský dům v lázeňském městě Luhačovice.

Augustiniánský dům stojí v Luhačovicích více než sto let. Nyní slouží jako hotel a návštěvníci si v něm užívají nebývalého luxusu ohodnoceného čtyřmi hvězdičkami a přívlastkem Superior. Zaměstnanci přesto neusínají na vavřínech a pravidelně obměňují nabídku služeb a chystají různá vylepšení.

Wellness pobyty pro dva zahrnují špičkové wellness služby ve zdejším Wellness & Spa centru. Podle odborníků jde o jedno z nejútulnějších a nejintimnějších wellness center v České republice. Zahrnuje vyhřívaný bazén s protiproudem, saunu, vířivku, parní lázně a bohatou nabídku masáží, wellness produktů a rituálů pro zamilované páry.

Nedílnou součástí areálu Augustiniánského domu je nově vybudovaná Zahrada 6 smyslů, která vás okouzlí a inspiruje. Až se nabažíte wellness procedur, můžete se pozastavit právě zde. V altánu si zahrajete na různorodé hudební nástroje a zaposloucháte se do uklidňujících tónů. Přivoníte si k dřevěným lucernám, které slouží jako zásobníky krásných vůní. Uvolníte si nohy při chůzi naboso po stezce vedoucí do Labyrintu věnovanému zraku. A nakonec potěšíte jazýček vyhlášenými chutěmi v hotelové zahrádce.

Pro sportovně založené páry je jako stvořený přilehlý sportovní areál a milovníci dobrého jídla si pochutnají na specialitách v hotelové restauraci Symfonie. Potřebujete snad další důvody, proč okořenit vztah wellness víkendem pro dva v Augustiniánském domě? Zastávku v Luhačovicích byste na vaší cestě k harmonickému vztahu neměli minout!

Leave a Comment