Skvělé tipy

Navrhněte si vlastní kryt na smartphone!

Patříte do skupiny smartphone maniaků a dáte svého elektronického mazlíčka z ruky jen když jdete spát nebo do vany? A teď si představte, že vám telefon spadne na zem a rozbije se… Přitom by stačilo, kdybyste mobil opatřili pevným krytem, který ho ochrání před poškozením a zároveň zajistí, aby se při běžném užívání nepoškrábal. Dalším a neméně podstatným důvodem pro pořízení krytu je unikátní design, díky kterému bude váš smartphone vypadat jako exkluzivní módní doplněk. Prozradíme vám, kde si můžete nadesignovat vlastní kryt na mobil!

Ve specializovaných prodejnách a v e-shopech sice najdete velmi bohatou nabídku krytů, ale přece se nespokojíte s něčím, co může mít každý. Dopřejte si praktický a zároveň unikátní doplněk a proměňte svůj smartphone k nepoznání. Služba MYCASE vám umožní vytvořit kryt na mobil s vlastní fotkou nebo jakýmkoliv jiným motivem.

Vytvoření originálního krytu na mobil nebylo nikdy tak snadné. Celý proces spočívá v několika málo krocích. V nabídce zvolíte typ vašeho mobilního zařízení – na výběr jsou kryty na iPhone, HTC, LG, Blackberry, Sony a Samsung. Poté se vám zobrazí intuitivní grafický editor a pustíte se do díla. Můžete si vybrat vlastní barevné přechody, vzory, textové pole a načíst vlastní fotografie nebo obrázky. Pro graficky zdatného jedince je služby MYCASE skvělou příležitostí, jak vytvořit opravdu exkluzivní kryt. Svůj návrh můžete publikovat pro ostatní uživatele a v případě schválení získáte slevu ve výši 100 Kč na další nákup.

Za zboží musíte zaplatit předem, což je celkem logické, protože se jedná o potisk na míru. Zboží vám dorazí domů do 96 hodin po připsání platby na účet prodejce.

Ať už máte zájem o kryt na iPhone nebo kryt na Samsung či jiný model, váš smartphone získá perfektní ochranu před pádem a k tomu krásný design, který vám budou ostatní závidět. Tak hurá na www.mycase.cz a začněte tvořit!

Leave a Comment