Skvělé tipy

Jak vybrat kryt na mobil a kde se po něm poohlédnout?

Pořídili jste si nový smartphone a chcete, aby vydržel v původním stavu co možná nejdéle? V tom případě nepodceňujte význam ochranného obalu (krytu). Vybrat pouzdro není složité, ale přesto se vám můžou hodit praktické rady a doporučení, které najdete v tomto článku.

Kvalitní obaly a kryty na mobil vaše zařízení efektivně ochrání před fatálními následky pádu z větší výšky a zároveň i před poškrábáním při neustálém používání. Tím zpomalí pokles hodnoty smartphonu, což se hodí každému, kdo telefony často mění a starší kousky prodává. Další výhodou krytu je zvýšení estetické úrovně smartphonu. Vhodně zvolené pouzdro se stylovým designem promění obyčejný telefon na vkusný módní doplněk.

Před výběrem obalu si ujasněte své požadavky. Pokud se pravidelně pohybujete ve větších výškách, bude se vám hodit silnější obal. V mokrém prostředí a ve vodě zase voděodolný obal. Při sportu oceníte komfort pažního obalu, který si jednoduše připnete na paži a nebudete muset telefon držet v ruce. Sortiment obalů pro sportovce obsahuje také varianty určené k připnutí na řídítka kola. Na trhu jsou také hi-tech obaly, které umí telefon nabíjet pomocí bezdrátového nabíjení. Milovníci elegance zase ocení obaly typu smartbook.

Bohatou nabídku obalů, krytů a pouzder na většinu typů smartphonů a mobilních telefonů najdete u specializovaného prodejce JHMobil. Kromě širokého spektra obalů také ochranné fólie a tvrzená skla pro model značek Apple, Samsung, HTC, Blackberry, LG, Huawei a ostatních výrobců. Prodejce zároveň nabízí baterie, handsfree sady, nabíječky, datové kabely, držáky a veškeré další příslušenství, které by se vám mohlo hodit.

U JHMmobil seženete vše pod jednou střechou. Suma sumárum jde o více než 7000 produktů skladem a za nejnižší ceny na trhu. Prodejce garantuje originální původ zboží a vysokou kvalitu. Nakupovat můžete z pohodlí domova na www.jhmobil.cz a při nákupu nad 1800 Kč máte dopravu zdarma.

Investice do ochranného obalu se vám vrátí i s úroky!

Leave a Comment