Pro ženy

Preciosa: Luxusní hodinky, do kterých se zamilujete na první pohled

Kdo v době smartphonů potřebuje náramkové hodinky? Každý, kdo miluje módu a nedá dopustit na stylové doplňky. Pokud do cílové skupiny náramkových hodinek patříte i vy, rozhodně nepřestávejte číst. Jinak by vám totiž mohlo uniknout, že světlo světa spatřila zbrusu nová kolekce značky Preciosa. Dámská řada se vyznačuje moderním růžovo-zlatým barevným provedením a svým designem navazuje na kolekci Modern. Do českého křišťálu s dokonalým výbrusem se okamžitě zamilujete!

Luxusní hodinky Preciosa vznikly spojením dvou tradičních českých značek – Prim a Preciosa. Neobyčejný klenot se setkal s velmi pozitivní odezvou milovníků krásných doplňků. Každý model se vyrábí v omezeném počtu kusů. Množství z nich putuje do zahraničí, takže se nemusíte bát, že se vámi vybrané hodinky bude mít každý.

Vraťme se však k nejnovější kolekci Preciosa Rose. Hodinkám dominuje číselník osazený reliéfními indexy s kubickou zirkonií a broušený krystal, který zdobí netradičně tvarovanou originální korunku. K tomu přičtěte kvalitní řemínek zakončený klasickou sponou a minerální sklo odolné proti poškrábání. Na konci rovnice najdete perfektní výsledek.

Za pozornost samozřejmě stojí také starší kolekce. Ostatně posuďte sami:

Stylové dámské chronografy z řady Amenity s decentně plným číselníkem a moderně vzorovaným řemínkem v antialergenním provedení.

16979-amenity

Designový skvost Shaula z kolekce Preciosa Charm snoubí netradiční provedení pouzdra s kubickou zirkonií a moderním vzorovaným číselníkem s perleťovým nádechem. K mání je také ve zlato-růžovém a měděném provedení.

16980-charm

Kolekce Preciosa Purity čítá 7 modelových řad a kombinuje keramiku s leštěnou ušlechtilou ocelí. Hodí se na každodenní nošení, protože vydrží po mnoho dlouhých let jako nové. Materiály jsou vhodné pro alergiky a osoby s citlivější kůží.

16981-purity

Líbí se vám? V tom případě se po nich poohlédněte na http://eshop.preciosa-hodinky.cz. Garantujeme vám, že jakmile si luxusní české hodinky jednou nasadíte, nebudete si je chtít sundat!

Leave a Comment