Pro ženy

Hair Fashion Point: Ve vyhlášeném pražském kadeřnictví vaše vlasy zažijí extázi

Vlasy jsou korunou krásy, ale jen za předpokladu příkladné péče. Ta samozřejmě nespočívá pouze v používání šetrných přípravků – klíčem ke skutečné kráse je perfektní účes. Pokud jste se v tomto ohledu doposud spoléhala pouze na sebe nebo na méně zkušeného kadeřníka, máte nejvyšší čas na změnu k lepšímu. Dopřejte svým vlasům tu nejlepší péči a vydejte se do Hair Fashion Point – vyhlášeného kadeřnictví Praha 5. Zdejší tým profesionálů bedlivě sleduje aktuální trendy a průběžně zaznamenává úspěchy na domácí i zahraniční půdě. Prestižní tituly Haute Coiffure Francaise a Salon Kérastase Privilége hovoří za vše!

Hair Fashion Point patří k nejvyhlášenějším kadeřnickým salonům v Praze. Již od svého založení v roce 2010 spolupracuje s nejlepšími kosmetickými značkami (Kérastase, L’Oréal Professionel, Schwarzkopf, Essensity) a prvotřídní produkty si zde můžete zakoupit i pro vlastní potřebu nebo jako dárek pro své blízké. Garancí kvality služeb je velké množství mimopražských zákazníků, kteří do kadeřnictví neváhají dojíždět.

Kadeřnický salon Praha Hair Fashion Point byl otevřen v roce 2010 a mimo specializace na stříhání vlasů a tvorbu svatebních/společenských účesů poskytuje i mnoho dalších profesionálních služeb, kvůli kterým zde často dojíždí i mimopražští zákazníci.

Hair Fashion Point vítá ženy, muže i děti. Kadeřnice nabízí stříhání, barvení vlasů, ošetření přípravky Olaplex, masáže hlavy, vlasové zábaly a další služby. Doladí váš stávající účes anebo vytvoří úplně novou image. V každém případě vám poradí a postarají se o to, abyste se v salonu cítila jako doma. Budou vás hýčkat a navodí vám pocit, který v „normálním“ kadeřnictví jen tak nezažijete. Budete si popíjet lahodný drink nebo kávu z illy café a svou mysl alespoň na chvíli oprostíte od všedních starostí.

Nedílnou součástí služeb je populární ošetření bio ionic agave, což je hloubková regenerační kůra pro snížení kudrnacení a krepu. Procedura se v Japonsku používá již stovky let a ženy s nepoddajnými a suchými vlasy bez života na ni nedají dopustit.

Více informací o službách, ukázky účesů a platný ceník najdete na www.hfpoint.cz.

Leave a Comment