Pro ženy

Na svatbu v brněnských vinných sklepech se nezapomíná

Svatba není den jak každý jiný a měla by podle toho vypadat. Musí být výjimečná od rána až do večera, aby bylo ba co v dobrém vzpomínat. Ale kde ji uspořádat? Možností je tolik… V prvé řadě záleží na vašem vkusu, svůj svatební den můžete prožít třeba v lese, nebo v polorozpadlé továrně. Anebo v Brně v jedinečných vinných sklípcích vyhlášeného penzionu Kovárna. Pokud se vám zamlouvá poslední možnost, nepřestávejte číst. Prozradíme vám detaily.

Obřad v kostele a zábava ve vinných sklepech

Když zazní pojem „Brno svatba“, většina lidí si představí pohodovou atmosféru a spoustu tradic. V případě obřadu ve faře Sv. Marie Troubsko tomu tak skutečně je. Nachází se v sousedství zmíněného penzionu, kam se můžete přesunout poté, co si se svým životním partnerem řeknete „ANO“. Historické signované cihly, krb a další úžasné dekorace vás utvrdí v tom, že jste si vybrala správně. Romantičtější místo byste pohledala.

Vinné sklepy jsou prostorné a pohodlně se v nich vměstná několik desítek svatebčanů. Do jídelny pětatřicet a do sklepů až padesát. V den vaší svatby bude penzion uzavřený pro veřejnost, budete ho mít jen pro sebe.

Je libo nadstandardní servis?

Máte snad plnou hlavu starostí souvisejících s organizací veselky? Nechte to plavat, vaše svatba v Brně proběhne v naprostém pořádku. O vše se totiž postará zkušený personál penzionu Kovárna. Svatba na klíč je jasnou volbou pro každého, kdo si nechce přidělávat vrásky v předsvatebním shonu. Mimo jiné může zahrnovat 4chodové menu a cimbálovou hudbu. Anebo si poručíte něco jiného, je to na vás.

Penzion Kovárna zároveň nabízí možnost ubytování až pro 14 osob v 7 útulných pokojích. Nemusíte se proto bát pozvat hosty zdaleka. Jistě ocení, že se nebudou muset v pozdních hodinách přesouvat jinam.

Pokud vás představa jedinečné tradiční svatby v Brně zaujala, pokochejte se fotogalerií stylových interiérů na www.penzionkovarnabrno.cz.

Leave a Comment