Finance Skvělé tipy

Když firma potřebuje investovat: Kdo vám půjčí rychle a bez zbytečného papírování?

Prakticky ve všech oblastech podnikání jsou podmínkou k dalšímu růstu finanční investice. Odvíjí se do nich kvalita zaměstnanců i vybavení, ale také rozšíření byznysu o další sortiment apod. Má-li firma v budoucnu prosperovat, pak jsou investice naprosto zásadní. Pravděpodobně jste to zjistili vy a poohlížíte se po vhodné finanční injekci. Co byste měli vědět a na koho se obrátit? Odpovědi najdete v následujících řádcích.

V bance to jde pomalu a ztuha

Jednou z možností, jak získat peníze na provoz podnikání, je půjčka v bance. Vyřízení je však obvykle provázeno komplikovanou administrativou, což je pro podnikatele v časovém presu naprosto nevyhovující. Zároveň je třeba přihlédnout i k podmínkám – pro někoho jsou nereálné a finanční prostředky by v bance nezískal tak jako tak. Co si v takovém případě počít?

Ferratum to umí rychle a elegantně

Jednou z možností, jak získat provozní kapitál, je Ferratum – rychlá půjčka, respektive úvěr od Ferratum Business – divize skupiny Ferratum Group, která momentálně sídlí v Praze, Stockholmu, Vilniusu, Liverpoolu, Helsinkách, Kodani a Perthu. Cílovou skupinou jsou především menší a střední podniky.

Ferratum Business nabízí potřebný provozní kapitál pro vylepšení podnikání bez nutnosti dlouhého vyjednávání s bankou. Kombinace moderních technologií a přístupu kvalifikovaných úvěrových specialistů vede k mnohem rychlejšímu schválení půjčky a obvykle bez nutnosti záruk, schůzek a zbytečného papírování.

Kdo má nárok na podnikatelskou půjčku?

Ferratum Business má na zájemce o půjčku následující požadavky:

  • historii podnikání po dobu min. 12 měsíců,
  • roční obrat v min. výši 1,2 mil. Kč,
  • místo podnikání v ČR,
  • místo bydliště vlastníka společnosti v ČR,
  • zřízení zvláštního podnikatelského účtu.

Pokud požadavky splníte, získáte úvěr ve výši až 1,3 mil Kč s možností rozložení splátek na 18 měsíců (v závislosti na cash flow). Zároveň se můžete spolehnout na jasné a transparentní podmínky a rychlé vyřízení žádosti (cca 5 minut). Ano, skutečně je to tak snadné.

Leave a Comment