Pro ženy

Jihomoravská svatba na výjimečném místě: Nejen pro milovníky vína!

Rozhodli jste se, že si řeknete ANO a strávíte zbytek života v manželství? Pak jistě usilovně přemýšlíte nad ideálním místem pro obřad. Neměl by to být obecní úřad, ale na druhou stranu vám nejsou po chuti ani extrémy? A co takhle tradiční svatba jižní Morava? Jihomoravský kraj je charakteristický skvělým vínem, ale také přátelskou povahou obyvatel. A když k tomu přidáte malebné přírodní scenérie a jedinečné prostředí Vinařského dvora na faře v rámci rodinného vinařství Holánek, neodoláte.

Místo, které si zamilujete

Vinařský dvůr vás dokonale uhrane svým příjemným prostředím. Historická barokní fara má zkrátka něco do sebe a je jako stvořená pro romantickou svatbu se vším všudy. Unikátní atmosférou se však chlubí celé vinařství – přesvědčit se o tom můžete kdykoliv. Ochutnáte vína z místní produkce, občerstvíte se a přesvědčíte se o tom, že právě zde chcete prožít svůj jedinečný den.

Hurá do vinného sklepa

Mít svatbu na jižní Moravě jinde než ve vinném sklepě? To by byla velká škoda. Ten v areálu Vinařského dvora pojme až 150 svatebčanů, kteří budou obdivovat historické klenutí, velké dřevěné sudy a další typické prvky. Jinak jde o moderní a velmi příjemné prostředí.

Svatba v prostředí vinic

Co se týče obřadu, nabízí se farská zahrada a venkovní terasa. Anebo by vám byl po chuti církevní obřad v nedalekém kostele sv. Bartoloměje? Akci byste si však měli domluvit s dostatečným předstihem, kvůli velkému zájmu byste mohli přijít s křížkem po funuse.

Pokud vás svatba na jižní Moravě zaujala, přečtěte si o ní více na stránkách Vinařského dvora a udělejte si vlastní názor na základě fotografií. Případně se na místo vydejte během volného víkendu, nasajte atmosféru a utvrďte se v tom, že jste učinili správné rozhodnutí.

P.S. Milovníci vína si mohou vybrat některou ze čtyř variant degustace, a to včetně procházky po vinici.

Leave a Comment