Pro ženy

Kalhotky jako okno do duše: Prozradí o vás mnohé!

Jen málokterá žena neřeší kalhotky. Pokud jste doposud k výběru nejintimnějšího prádla přistupovala jinak, měla byste svůj postoj přehodnotit. Kalhotky o vás totiž leccos prozradí – rozdíly mezi svůdnou krajkou a vytahanými „bombarďáky“ je zkrátka znát. A zatímco outfit dělá první dojem, spodní prádlo naopak poslední. Nepřestávejte číst a dozvíte se klíčové informace o nejoblíbenějších variantách kalhotek.

I vy máte jistě ve skříní množství různých střihů, barev a vzorů. Kalhotky střídáte podle příležitosti, ale většinou si stejně oblečete ty, které máte nejraději. No a právě ty vypovídají o vaší osobnosti. Pokud se shlédnete v charakteristice jiných kalhotek, možná je na čase je vyzkoušet!

Klasika, která nestárne

Jednoduché kalhotky klasického střihu preferují ženy, které si potrpí na praktičnost a komfort. Nemají rády změny a chtějí mít život pod kontrolou. Obvykle jde o věrné manželky, spolehlivé kamarádky a osoby s velmi dobrými organizačními schopnostmi. Klasický střih není špatnou volbou – cítíte-li se v něm dobře, není důvod ke změně.

Dráždivá tanga

Muži tanga milují, ale jak jsou na tom ženy? Sexy prádélko preferují svobodomyslné divošky, které rády zkoušejí nové věci. Do všeho se vrhají po hlavě a nikdy se nenudí. Většinou jsou trochu do větru, ale jakmile najdou vysněného prince, oddají se mu tělem i duší. Je to i váš případ? Pak začněte k tangům nosit také samodržící podprsenky – podle módních expertů jde o nejvíce sexy kombinaci.

Jasná volba pro svůdnice

Chcete muže svádět, ale tanga shledáváte jako příliš nepohodlné? Noste brazilky kalhotky! Nedají na ně dopustit ženy, které jsou si plně vědomy svého sex-appealu a rády provokují smyslnými křivkami. Brazilky jsou velmi svůdné, ale nikoliv laciné.

Rafinovanost ze sladké Francie

Dámské spodní prádlo francouzského střihu nosí charismatické, šarmantní a sexy ženy. Chcete-li dát ostatním najevo, že vás není snadné ulovit, vezměte si k tomu na pomoc právě francouzské kalhotky. Muži vám padnou k nohám a vy je přivedete na pokraj šílenství…

Leave a Comment