Bydlení

Přehlušte podzimní ticho novým hifi systémem nebo televizí

Podzim udeřil v plné síle a většina lidí tráví doma mnohem více času než během prosluněných dní. Je to i váš případ a uvítali byste trochu zábavy? Není nad poslech dobré muziky a sledování oblíbených seriálů. Ani ve vaší domácnosti by proto nemělo chybět hifi audio a pořádná televize. Ceny špičkové elektroniky vaši peněženku nerozhází a není jediný důvod, proč byste si ji měli odpírat. Zapomeňte však na low-endový sortiment v regálech supermarketů a poohlédněte se po technice u specialisty. Ten vám totiž s výběrem ochotně poradí!

Rozhodnete-li se pro nákup u specializovaného prodejce, minimalizujete riziko špatného nákupu. Pokud jsou pro vás hifi systémy a televize „španělskou vesnicí“, budou se vám odborné rady (kterých by se vám v supermarketu nedostalo) hodit. V úzce zaměřené prodejně navíc narazíte na techniku, kterou ostatní prodejci běžně neprodávají. Jako příklad můžeme uvést firmu Melodie CB provozující kamennou prodejnu i e-shop.

Vybrat hifi systém tak, aby kvalita zvuku lahodila vašim uším, funkce odpovídaly současným požadavkům a cena nepřekročila váš limit, není snadné. V nabídce českobudějovické firmy najdete velké množství mikro a mini hifi systémů, jednotlivé komponenty a veškeré potřebné příslušenství.

Nedílnou součástí sortimentu jsou televize. Preferujete-li spíše vizuální zábavu, pak by ve vašem obývacím pokoji neměla chybět moderní „LEDka“ s adekvátní úhlopříčkou. U Melodie CB seženete menší televizory s úhlopříčkou do 85 cm, stejně jako modely z kategorie „nad 120 cm“. Pro fajnšmerky jsou jasnou volbou prohnuté SMART LED s rozlišením 4K Ultra HD.

A to je teprve začátek. Na www.melodiecb.cz zakoupíte také projektory, DVD a Blu-ray, multimediální centra, tablety, fotorámečky a další techniku, díky které se doma nikdy nebudete nudit!

Leave a Comment