Bydlení

Nevíte si rady s rekonstrukcí domácnosti? Pozvěte si bytového designéra

Omrzelo vás stávající bydlení a toužíte po velkých změnách? Anebo snad hledáte nový byt, ale bojíte se, že nebude do puntíku splňovat váš dlouhý seznam požadavků? V obou případech vám přijde vhod konzultace s odborníkem. Necháte-li si udělat návrh bytového interiéru od architekta či designéra, nebudete litovat. Prozradíme vám, co tím získáte.

Hodně muziky za málo peněz

Limitují vás snad finance? O peníze jde při rekonstrukci či renovaci především. S neomezeným rozpočtem byste se mohli „rozšoupnout“, ale chybějící finanční prostředky naopak přiškrtí vaší kreativitu na uzdě. A právě v takové chvíli se vyplatí investovat do odborného poradenství.

Bytový designér ví, jak bydlení vylepšit mnohem levněji, než za kolik byste podobného výsledku dosáhli vy. Poradí vám s výběrem nábytku, dekorací a příslušenství, doporučí vám prodejce i stavební firmy a v případě potřeby dohlédne na průběh rekonstrukce. Ve finále ušetříte peníze, čas i starosti.

Když nevíte kudy kam, designér to zařídí

Bytový architekt je jasnou volbou pro každého, kdo nemá pro zařizování stylového bydlení vlohy. Chcete-li, aby váš byt odpovídal vašemu vkusu, byl prostorný, praktický a útulný, bude se vám názor odborníka hodit. Zdaleka ne každý se narodil s vyvinutým estetickým cítěním a není se za co stydět – mnohem horší je tento nedostatek ignorovat.

Zkušený bytový architekt se postará o vše od A do Z. Pomůže vám s výběrem podlahových krytin, kombinace barev do jednotlivých místností i nábytku. Výsledek bude vypadat perfektně, a hlavně originálně – nikoliv jako klasické katalogové bydlení, které má každý druhý.

Pokud vás služby bytového architekta zaujaly, přečtěte si o nich více na www.hlaskova-design.cz. Profesionální studio Ivety Hláskové si poradí s proměnou jakéhokoliv prostoru.

Leave a Comment