Pro muže

Pro pány: Víte, jak se během chladného podzimu obléct stylově?

Podzim je tady. A je to doba spojená nejenom s krásami přírody, která hýří všemi možnými barvami. Je to také období sychravého počasí, na které je třeba se náležitě připravit. Jak? Samozřejmě s elegancí. Základní volbou by měl být zcela určitě kabát. Doplněk moderního muže, bez kterého se v chladnějších dnes neobejde. My se společně podíváme na to, jak vybrat ten pravý,

Střih je základ

Primárně je třeba, aby vám takový kabát dokonale padnul. I proto je nutné dbát na jeho střih. Máte-li štíhlou postavu, rozhodně doporučujeme pánský kabát, který je takzvaně vyštíhlený – tedy zúžený v pase. Pokud se takovou postavou pyšnit nemůžete či nemáte konfekční velikost, nezklamou vás ani kabáty rovného střihu.

Jakou délku?

Ta obvykle souvisí s účelem použití. Hledáte-li spíše alternativu za klasickou bundu, určitě nejsou problémem kratší provedení. Nejenom, že se pohodlně nosí, ale zároveň dobře vypadají. Správnou volbou mohou být také dlouhé varianty. Tyto elegantní kabáty se však hodí spíše v kombinaci s oblekem. Pokud je pro vás takový outfit přirozený, jděte právě touto cestou. Navíc se pomalu blíží plesová sezona, a tak svůj kabát využijete dvojnásob.

Jak je to s barvou?

Určitě je dobré být neutrální. I proto doporučujeme jít cestou spíše tmavších odstínů. Nejlepší volbou je buď klasická černá, nebo tmavě šedá. V tomto odstínu lze v případě zájmu koupit i neméně elegantní a stylové bundy, které se dnes stávají volnočasovou alternativou naší popisované klasiky. Když už o barvě mluvíme, nezapomeňte sladit také vše ostatní, jako jsou boty, šála a rukavice.

Kde nakoupit?

Vše potřebné, co s výběrem souvisí, již víte. Buďme však trochu konkrétní – kde tento sortiment seženete? Dnes je naprostou samozřejmostí nakupovat online. Proto doporučujeme specializovaný internetový obchod Taxido, který svým sortimentem a kvalitou rozhodně nezklame žádného muže.

Leave a Comment