Auto-moto Pro muže

Zapůjčení dodávky? Probíhá rychle a online

Co se musí pandemii koronaviru „nechat“, je fakt, že významně urychlila digitalizaci. To, co se v některých oborech vyvíjelo roky, nezvyklá situace raketově urychlila. Většinu služeb lze nyní zařídit z pohodlí a bezpečí domova, kanceláře či jiného prostředí. Zkrátka a dobře na dálku. Platí to také o zapůjčení dodávky od van2go. Službu provozuje společnost Drive Master a nabízí výhody, o kterých si můžete jinde nechat zdát.

Jaké dodávky najdete ve vozovém parku?

Ještě než se seznámíte s výhodami, které van2go nabízí, nahlédněte do vozového parku. Je pestrý a najdete v něm moderní, udržovaná užitková vozidla značky Opel. Menšímu modelu Vivaro (3 EURO pal.) sekundují prostornější sourozenci Movano L2H2 (4 EURO pal.) a L3H2 (5 EURO pal.) a valník s velkorysým prostorem 20 m³ (8 EURO pal.). Nechybí ani minibus s kapacitou 9 osob. Všechny vozy spadají do kategorie do 3,5 t a k jejich řízení je vyžadováno řidičské oprávnění skupiny B.

Proč zvolit právě van2go?

Van2go nenabízí pouze pronájem dodávek – Praha, funguje také pro jiné lokality a mimo jiné i jako půjčovna dodávek – Ostrava. Kromě toho, že umožňuje online bezkontaktní rezervaci vozidel, nabízí i jiné výhody. Například možnost zapůjčení již od jedné hodiny a bezplatné parkování osobního vozu po celou dobu zapůjčení na firemním parkovišti.

Van2go vychází vstříc zákazníkům, kteří potřebují dodávku bez předchozí domluvy. Rezervační systém zobrazuje aktuálně dostupné vozy a umožňuje zapůjčení ve kteroukoliv denní i noční hodinu. Za menší poplatek ji půjčovna přistaví na libovolné místo.

Proces zapůjčení je naprosto transparentní, vždy budete znát přesnou cenu. V případě opakované zápůjčky pak pouze zadáte ID a systém automaticky vyplní vaše údaje. Můžete snad získat dodávku jednodušším způsobem?

Leave a Comment