Bydlení

Jak si zařídit garáž, aby vše mělo své místo?

Mít k dispozici garáž a nemuset s autem parkovat na ulici je obrovská výhoda. Ale co s prostorem, který je doslova zaplaven věcmi a nezbývá v něm místo pro rutinní úkony? Pokud máte v garáží nepořádek a nemůžete se v ní pohodlně pohybovat, protože vám do cesty neustále skáčou staré pneumatiky, nářadí a další věci, pořiďte si několik praktických pomocníků a nastolte v ní řád.

Policové regály

Nepřekonatelným pomocníkem jsou policové regály. Nabízí dostatek úložného prostoru, a navíc prostor opticky rozšiřují. Na police lze umístit prakticky cokoliv – třeba i plastové přepravky, díky kterým získáte ještě lepší přehled ohledně pracovních nástrojů, nářadí, materiálů a dalších věcí. Stačí si jen ohlídat nosnost. Pokud se na nich rozhodnete uskladnit těžší předměty, investujte do kvalitního regálového systému se stabilní konstrukcí.

Regály na pneumatiky

Počet automobilů průběžně roste a v průměru dnes vychází jeden vůz na dva obyvatele. V běžné čtyřčlenné rodině jsou tedy dva vozy, což může znamenat osm náhradních pneumatik. A když si je u vás v garáži uskladní i příbuzenstvo, rozhodně se vám bude hodit regál na pneumatiky. Systém navržený speciálně pro „gumy“ umožňuje jejich skladování tak, aby se nepoškodily.

Dílenský nábytek

Nenechte se mýlit, dílenský nábytek není vhodný jen do dílny, uplatnění nachází také v garáži. V kovových skříních uskladníte vše, co z nějakých důvodů nechcete uložit na police regálu. Chybět by jistě neměl ani robustní pracovní stůl s dostatečně velkou pracovní deskou. I ten vám usnadní organizaci drobností a pomůže k udržení pořádku.

Zkosené přepravky

Do garáže – pro třídění materiálů, nářadí a dalších věcí – jsou jako stvořené zkosené přepravky. Jejich silnými stránkami jsou odolnost a fakt, že se hodí prakticky pro cokoliv. Díky zkosení je do nich dobře vidět. V tomto směru vynikají také transparentní přepravky. Oba typy přepravek, stejně jako regálové systémy a dílenského nábytku seženete na storagecz.cz.

Leave a Comment