Skvělé tipy

Vybavení na lední hokej: Správné brusle jsou základ!

Hokej patří v České republice mezi nejoblíbenější zimní sporty. Češi se na něj rádi podívají v televizi nebo na stadionu, ale současně si jej taktéž s velikou oblibou zahrají přímo na ledě.

Investujte do kvality

Mezi základní součást hokejového vybavení rozhodně patří brusle na led. Při jejich výběru je důležité zohlednit celou řadu různých kritérií a hlavně nic neuspěchat. Vyvarujte se té chyby, kdy si ve snaze ušetřit co nejvíce financí zakoupíte levný nekvalitní model. Nejen že takové brusle nic moc nevydrží a po krátkém čase je budete muset vyměnit, ale současně vám hrozí velké riziko úrazu, protože je dost pravděpodobné, že se poškodí během hry.
Brusle si vybírejte hlavně podle toho, jak velké jsou vaše zkušenosti s hrou hokeje. Určitě berte v úvahu to, na jakém postu hrajete, protože jiný typ je vhodný pro brankáře, a jiný zase pro někoho, kdo se většinu zápasu prohání na ledě. Co se týče velikosti, nezaměřujte se pouze na délku chodidla, ale také na jeho šířku. Brusle vás nikdy nesmí tlačit, anebo být příliš volné.

Bez hokejky by to nešlo

Stejně tak jako by nešlo hrát hokej bez bruslí, neobejdete se samozřejmě ani bez pořádné hokejky. Zde hraje důležitou roli vaše výška, případně to, zda jste pravák nebo levák. Hokejka by měla hráči padnout jako ulitá, jinak nikdy nebude hrát efektivně. Jelikož na trhu existuje široká nabídka různých typů, neváhejte požádat o pomoc odborníka, který vám s výběrem jistě ochotně poradí.
Velký výběr sortimentu pro hráče hokeje nabízí například společnost Bauer. Na jejich internetových stránkách naleznete nepřeberné množství vybavení nejvyšší kvality. Stejně tak máte možnost využít odborné pomoci, pokud si nebudete vědět rady s tím, jaký kousek pro vás bude nejvhodnější. Investice do kvalitní hokejové výbavy je něco, co se vám vyplatí, proto neváhejte a navštivte e-shop společnosti.

1 komentář

Leave a Comment