Pro muže

Tipy na skvělé dárky nejen k Vánocům pro každého muže

Dámy, přijde vám, že obdarovat vás je naprosto jednoduché, ale věnovat něco našim dospívajícím či dospělým synům a partnerům či manželům je doslova nadlidský úkol? Není tomu tak, jen naše fantazie nechce někdy sloužit. Pánové mívají rádi svůj zavedený styl, neradi experimentují, neradi se vzdávají svých letitých mikin, bund, tašek, pouzder na telefon, peněženek… přestože už jsou naprosto opotřebované. Čím tedy překvapit, aby byl váš muž potěšen? Věnujte mu to samé, co má rád, jen v novém kabátku.

Krásné a kvalitní pánské kožené peněženky

Kožené peněženky zvládnou mnohé. I když je denně vytahujeme z kabelek, kapes u kalhot či bund, většinou nám dovedou sloužit i dva, tři roky, než zpozorujeme první trhlinky na kráse. Jestliže se vašemu partnerovi jeho milovaná peněženka trhá, pořiďte mu naprosto shodnou nebo velmi, velmi podobnou té, kterou nosí. U peněženek je to poměrně snadné, zvlášť pokud má některou z klasik. Stačí, abyste změřily její rozměry a zvolily správný odstín hnědé, modré či šedé. Pokud je peněženka černá, není co řešit. Důležité je i rozmístění kapsiček uvnitř, prostoru na peníze, karty a podobně.

Samozřejmě, pokud váš milý nebo syn přijímá nové a jiné typy doplňků, než ty, které právě nosí, směle se podívejte na pánské kožené peněženky v jiných barvách, jinak navržené, ozdobené…

Kožený opasek do kalhot všedních i společenských

Každý muž by měl mít doma hezký a kvalitní opasek. Právě on totiž může celkový dojem z outfitu naprosto zničit. Stejně jako nekvalitní nebo špinavé boty. Ať už jde o muže mladého či v letech, měl by mít doma dva typy kožených opasků. Jeden do společenských kalhot, a druhý, který lze použít i do riflí nebo kalhot bavlněných, lněných… Rozdíl může být v šířce opasku, jeho leštění a především ve tvaru jeho spony. Ozdobná spona v motorkářském, mysliveckém, rockovém a jiném stylu je sice naprosto cool, ale ke společenskému oblečení se takový opasek nehodí, přestože je kožený. Který zcela chybí vašemu partnerovi, nebo mu již dosluhuje?

Kvalitní holicí strojek

Pánové se chtě nechtě musí starat o své vousy, pokud chtějí působit upraveně. Holicí stroje, používají velmi často, a proto musí být kvalitní, rychlý, ostrý, ideálně tichý, šetrný. Pro mladíky je holicí stroje posunem k dospělosti, ale i pán v letech kvalitní mašinku ocení. Pokud do ní investujete, obdarovaného zaručeně potěšíte.

Vstupenky na laser game

Pánové se rádi hrají. Ale ženy často také. Znáte laser game? Dva týmy, svítící vesty, laserové zbraně, šero, hudba dle vašeho výběru. Podaří se vám porazit druhý tým? Legrace a napětí u této hry vůbec nechybí, a je ideální pro malé i velké. Mělo by vás být alespoň osm či deset.

Leave a Comment