Skvělé tipy

Proč jsou kolotoče nad postýlku ideální hračka pro miminka?

Netrpělivě očekáváte příchod nového člena rodiny a pečlivě přemýšlíte, jaké vybavení by vám mohlo chybět? Možná jste zapomněli právě na kolotoč nad postýlku, který hraje důležitou roli, co se týče kvality spánku a zábavy kojence. Být dobrý rodič je bezpochyby obtížný úkol, avšak ne nezvládnutelný. Hračky jsou nedílnou součástí dětských životů, kdy pomáhají rozvíjet dovednosti novorozence a podporují jeho vnímavost, kreativitu a intelekt. Kolotoč nad postýlku je skvělá zábavní, ale také stimulující hračka, která se postará, jak o zábavné hry, tak i kvalitní spánek doprovázený hlubokými tóny. V tomto článku jsme pro vás sepsali hned několik výhod kolotočů nad postýlkou.

Kolotoče nad postýlkou podporují kvalitní spánek dítěte

Kolotoče nad postýlku, které vydávají hluboké tóny, což mimochodem miminka zbožňují, značně podporují kvalitu spánku novorozence. Nejenže dítě snáz usne, ale také bude procvičovat a rozvíjet jeho pohybové dovednosti. Ptáte se jak? Hrací kolotoč je velkým lákadlem a dítě se ho bude pokoušet strhnout a hrát si sním. Tím zapojí potřebné svalstvo. Nutno podotknout, že aby kojenec kolotoč nestrhl, musíte jej zavěsit do dostatečné výšky.

Pestré barvy a zajímavé tvary

Dětský hrací kolotoč by měl obsahovat více barev, čímž dítě začne nové barvy samozřejmě objevovat a prozkoumávat. Snáze se tak naučí barvy rozlišit. Výhodou jsou také různé tvary a obrázky, které budou napomáhat v rozvoji novorozence.

Kde najdete kvalitní kolotoče nad postýlku?

Kvalitní a zajímavé kolotoče nad postýlky lze zakoupit na specializovaném e-shopu na dětské předměty Ready4Kids.cz. Zde mimochodem máte možnost pořídit další zábavní, učební, ale i ochranné pomůcky pro děti.

Leave a Comment