Bydlení

Dřevěný nábytek na zakázku změní váš domov k nepoznání

Na sériově vyráběném nábytku není vůbec nic špatného. I za poměrně nízkou cenu seženete pěkné a kvalitní zařízení, díky kterému bude váš domov vypadat jako z první stránky katalogu. Nicméně právě to je zároveň jeho největší slabina. Výrobci si sice na designu dávají záležet, ale pokud se vám určitý set zalíbí natolik, že si ho rozhodnete pořídit, buďte si jistí, že to samé udělá spousta dalších lidí. Jenomže vy přece nechcete zapadnout do katalogového stáda a nesmíříte se stejnou skříní, kterou má soused. V tom případě si nechte vyrobit nábytek na míru!

Pokud si potrpíte na originalitu, pak si na sériovou výrobu zvyknete jen těžko. Ani ten nejstylovější nábytek z katalogu nepropůjčí interiéru nezaměnitelný charakter tak, jak to udělá originální nábytek na míru. Řešení na míru je navíc výhodné i v jiném směru. V menším nebo atypickém interiéru, kde se počítá každý centimetr čtvereční, dokáže plně využít potenciál prostoru.

V čem je nábytek na míru lepší než katalogový?

Nábytek na míru je návykový. Jakmile si donesete domu první kousek, neskončíte do doby, než bude váš domov zaplněn unikátními kousky. Vžijete se do role návrháře a výsledná podoba bytu bude jen na vás. Sami si zvolíte design a materiál, který vám imponuje. A ať už vaše volba padne na exotickou dřevinu nebo něco úplně jiného, bude to stát za to.

Další možností je svěřit tvůrčí činnost někomu, kdo na základě vašich přání a vlastních zkušeností vytvoří opravdový skvost. Vyberte si někoho, kdo vám dokáže naslouchat a zároveň vás taktně navede na správnou cestu. Ale kdo by to měl být?

Kde vám vyrobí na míru skříň i celou kuchyň?

V České republice se výrobou nábytku na míru zabývá spousta firem, ale jen některé vybočují z řady. Nás zaujaly reference firmy Šiml Interiér, která  má s nábytkem na míru letité zkušenosti. Vyrobí vám osobitý solitér, který se stane dominantou vašeho stávajícího bydlení, ale nebrání se ani kompletnímu řešení interiéru od A do Z – třeba moderní kuchyně na míru .

V případě této firmy se můžete spolehnout na prvotřídní kvalitu provedení a absolutní cit pro detail. Nevěříte? Prohlédněte si reference interiérů na simlinterier.cz a udělejte si vlastní názor.

Leave a Comment