Skvělé tipy

Pozvánka na Dogfest: Největší a nejlepší psí fesťák v ČR

Milovníci psů – máte snad pocit, že se u nás nekoná dostatek akcí zaměřených na čtyřnohé mazlíčky a jejích páníčky? Možná máte pravdu, ale méně je někdy více, což v případě akce zvané Dogfest rozhodně platí. Rozhodnete-li se jí zúčastnit, nebudete litovat. Největší (a dle programu i nejlepší) psí fesťák v České republice se bude konat 1. září v Praze na Střížkově a uvidíte na něm přes 80 účinkujících a více než stovku talentovaných pejsků. O zábavu a poučení nebude nouze. A možná přijde u kouzelník. Pardon, přijde určitě a bude to známý psí psycholog.

Program Dogfestu v kostce

Dogfest je jedinečná akce pro pejskaře a měli byste na ni vzít celou rodinu. Den bude nabitý zábavou a budete se moct zúčastnit mnoha soutěží a sportovních utkání o hodnotné ceny. Zároveň se dozvíte informace, které vám zprostředkují odborníci na slovo vzatí, dobře se najíte a domů se vrátíte s úsměvem od ucha k uchu.

A na co byste se měli těšit konkrétně? V rámci Dogfestu uvidíte v akci záchranářské psy – předvedou vám, jak hledají pohřešovaného člověka. Pokocháte se pohledem na ladné těla chrtích závodníků. Budete moct obdivovat poslušné psí obránce a v bull zóně zase houževnatost psů, kteří zde budou závodit v zakousnutí na čas.

Velkým tahákem je bezesporu přítomnost známého psího psychologa Rudolfa Desenského, který si dokáže poradit s každým psím potížistou. Samozřejmě dostanete prostor na otázky.

A to je teprve začátek. Nedílnou součástí programu jsou také agility závody, skoky do dálky, dogdancing, ukázka nalezení drog v podání policejních psů, potápění, canicross a další disciplíny, na které se skvěle kouká.

Datum a místo konání

Nemůžete se dočkat? Pro jistotu ještě jednou: Dogfest se bude konat 1. září v krásném prostředí Prahy 9 u metra Střižkov, kde se nachází velká (cca 25 tis. m2) travnatá plocha. Cena vstupenky na největší psí festival je pouze 99 Kč. Rodinné vstupné (2+2) pak za ještě výhodnější cenu 249 Kč.

Hlavním partnerem akce je specializovaný prodejce chovatelských potřeb Reedog.

Hodnocení akce
  • Program
  • Výběr místa konání
  • Cena vstupného
5

Shrnutí

Největší psí fesťák Dogfest bude stát za to. Program je neuvěřitelně pestrý a stoprocentně zaujme každého, kdo se jen trochu zajímá o psy. Pobaví se jednotlivci i celé rodiny. Pořadatelé nepodcenili ani doprovodný program a přítomnost stánků se kvalitním streetfood. Vstupné je za hubičku – takže není co řešit!

Leave a Comment