Bydlení

Jak vypadá moderní obývací stěna? Je jednoduchá a stylová

Méně je někdy více. V případě nábytku to momentálně platí dvojnásob – v posledních letech většina designérů inklinuje k jednoduchým tvarům a nekomplikovanému konceptu. Samozřejmě se to týká i obývacích stěn, které již dávno nemají podobu monstrózního kolosu, jak tomu bylo v minulosti.

Obývací stěna je srdcem téměř každého obývacího pokoje. Jen málokdo si bez ní dokáže interiér představit, protože právě ona dokáže navodit správnou atmosféru. Ale jak vybrat tu správnou variantu? V prvé řadě byste si měli uvědomit, k čemu vám bude nábytek sloužit, respektive co se do něj chytáte uložit. Stěna by vám měla poskytnou dostatek úložného prostoru, ale na druhou stranu není žádoucí, aby poloprázdná zbytečně zabírala spoustu místa.

Dalším krokem je výběr designu a barevné kombinace. Zde máte volnou ruku a je jen na vás, zda si pořídíte obývací stěnu ve výrazném provedení, nebo ji naopak sladíte se sedací soupravou. Výběr je čistě otázkou vkusu – a ten je individuální.

Chcete-li jít ruku v ruce se současnými trendy, vsaďte na elegantní bílou. Právě ta nyní „boří“ svět interiérového designu a zároveň je velmi praktická, protože ji lze bez problémů sladit s jakoukoliv další barvou.

Příkladem budiž obývací stěna Modai, kterou jsme objevili na https://www.atan.cz. Působí jednoduchým dojmem, a právě v tom tkví její krása. Vnese do vašeho obývacího pokoje příjemnou atmosféru a postará se o to, abyste mohli v klidu relaxovat. Pohled na elegantní nábytek působí jako balzám na duši. Nadčasová sestava se skládá z televizního stolku, závěsné police a vitríny s prosklenými dvířky.

Potřebujete další inspiraci? Pak se podívejte i na ostatní obývací stěny na Atan.cz. Český prodejce nabízí široké spektrum kvalitního moderního nábytku za příznivé ceny.

Leave a Comment