Skvělé tipy

LUMASTEEL: Partner pro profesionály i domácí kutily

Podnikáte v oboru stavebnictví, strojírenství či zámečnické výroby? Anebo jen trávíte spoustu volného času v domácí dílně? V obou případech se vám bude hodit tip na spolehlivého dodavatele hutního materiálu. Litvínovská firma LUMASTEEL má dlouholetou praxi, a navíc nabízí široké spektrum souvisejících služeb.

Proč právě LUMASTEEL?

Může to znít jako klišé, ale LUMASTEEL preferuje oboustrannou spokojenost. V praxi to znamená, že se se zákazníkem vždy domluví na ceně. Zároveň se můžete spolehnout na asistenci proškoleného personálu, který vám poradí při výběru a zodpoví všechny případné dotazy. Dalším důvodem pro spolupráci je krátká dodací lhůta a možnost dovozu skladového materiálu v den objednávky.

Nabídka LUMASTEELu čítá hutná materiály, kované polotovary, hliník, nerez, stavební a palivové dřevo. Prodejce se zabývá ohýbáním a dělením plechů, zámečnickými pracemi a v neposlední řadě dělením tyčového materiálu.

Společnost nově nabízí také pronájem skladů, hal a dílen poblíž Litvínova.

Armování železných konstrukcí

Nedílnou součástí je i armovna. Zájemci o armování železa mohou mít k dispozici jednoduché třmínky do 100 ks již do druhého dne. Větší zakázky na ohýbání betonářské oceli firma provádí do 3 dní, případně déle dle složitosti a objemu.

Armování železa vám ušetří spoustu času a práce na stavbě. Odborníkům z LUMASTEELu nedělá problém ani složité konstrukce či velký počet kusů. Službu však využívají také zákazníci, kteří potřebují vyřešit individuální drobnou zakázku.

Armování je dobrým řešením při výstavbě nového domu i rekonstrukci, kdy je zapotřebí zajistit dostatečně pevnou výztuhu nebo lepší vedení materiálu. Pevná konstrukce umožňuje vytyčení pevnějších základů a práci se složitějšími tvary.

Kam dál?

Pokud vás prodej hutního materiálu za skvělé ceny zaujal, přečtěte si o něm více na www.lumasteel.cz.

Leave a Comment