Skvělé tipy

Pořiďte si kalibry za dobrou cenu a s rychlým dodáním

Kde shánět kalibry a závitové kroužky? Ačkoliv nejde o nikterak výjimečný sortiment, jen málo prodejců má tak bohatý výběr, abyste vždy našli kalibr, který hledáte. Výjimkou je společnost Michovský TOOLS, jež provozuje e-shop Kalibry.cz.

Kalibry.cz je e-shop zaměření pouze na kalibry, jak se můžete sami přesvědčit zde https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/. Přehledně zde najdete kalibry válečkové i třmenové, a především velký výběr závitových kalibrů a kroužků.

Kalibry pro všechny závity, jež si jen vymyslíte

V nabídce jsou kalibry pro závity M, G, ale také NPT a NPTF, UNJ a UNJEF, RC, Rp, BSW atd. Výběr je doopravdy široký. Závitové trny jsou dodávány v klasické oboustranné podobě, kdy zmetková strana je označena červeným proužkem. Závitové kroužky pak dostanete po dvojicích, zmetkový závitový kroužek je označen červenou tečkou.

Najít kalibr, jejž hledáte, není problém, web je velmi přehledný. A pokud by se vám přesto stalo, že ho neobjevíte, vždycky můžete kontaktovat prodejce. Jiné tolerance a levé provedení, které nebývá příliš obvyklé, vyrobí na vyžádání.

Nabídka se stále rozšiřuje

Společnost neusíná na vavřínech a nabídku stále přizpůsobuje, vylepšuje a rozšiřuje. Nově v nabídce přibyly například kalibry s prodlouženou závitovou částí, jimiž můžete měřit dlouhé závity v otvoru, a závitové kalibry s prodlouženým krčkem, jež jsou vhodné zase pro měření závitu v hlubokých otvorech. Všechny rozměry těchto kalibrů se samozřejmě dají přizpůsobit dle vašich potřeb.

Kalibry je možné dodat také s certifikátem z akreditační laboratoře firmy Trescal, jež je držitelem certifikátu ISO 9001. O kvalitu si tedy nedělejte starosti, všechny kalibry splňují přísné požadavky na přesnost. Běžně je garantována přesnost podle DIN 13.

Sortiment závitových kalibrů si prohlédnete zde: https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/

Leave a Comment