Skvělé tipy

Office 365 pro jednotlivce nemusí být drahý

Když si lidé kupují počítač či notebook, málokdy přemýšlí o tom, že budou muset platit ještě další náklady za software. Počítač bez odpovídajícího softwarového vybavení je totiž docela k ničemu. Jaké pak je to překvapení, když zjistíte, že za programy byste měli platit ještě další tisíce korun.

Softwarové licence se však dají sehnat i levněji, pokud víte, kde hledat. Zkuste se vyhnout nákupům ve známých velkých obchodech s elektronikou a stejně tak oficiálním obchodům výrobců, ty prodávají klasické licence za velké peníze. Microsoft 365 pro jednotlivce vás tam vyjde na necelé dva tisíce korun. Přitom v e-shopu s levnými licencemi ho pořídíte pod tisícovku.

Proč některé e-shopy prodávají levnější licence?

Jak je takový cenový rozdíl menší? Některé e-shopy prodávají licence levněji obvykle ze dvou důvodů. Tím prvním může být nákup ve velkém množství. Pokud nakoupí obrovské množství licencí, které dále prodávají, dostanou se na mnohem lepší cenu.

Druhou možností je prodej licencí, které již byly používány. Mnoho firem pravidelně obměňuje své IT vybavení a spolu se starými počítači vlastně vyhazují také staré licence. Ty se však dají znovu využít – a právě takové si pořídíte za nižší ceny.

Nakoupit licenci online je jednoduché a bezpečné

Láká vás pořídit si Office 365 pro jednotlivce za poloviční cenu? Není na tom nic složitého. Licenci si zakoupíte online, přijde vám do e-mailu i spolu s instrukcemi, jak ji použít, takže ji určitě zvládnete zprovoznit. V případě potřeby je možné kontaktovat podporu e-shopu.

E-shopů s levnými softwarovými licencemi pochopitelně existuje více a je jen na vás, abyste vybrali ten správný, respektive spolehlivý. Jako u nákupu čehokoliv jiného tady platí, že byste si měli dávat pozor, kde nakupujete. Z ověřených e-shopů s levnými licencemi lze jmenovat například Prolicence.cz. Nabízí jak sady Microsoft Office, tak operační systémy Microsoft Windows a antivirové programy.

Leave a Comment