Pro muže

Oblékejte se v rytmu nejnovějších trendů. Co v letě na sebe?

Léto je v plném proudu, ale možná jste ještě neměli čas na obměnu šatníku. Pokud nevíte, co v létě na sebe, inspirujte se v následujících řádcích. Prozradíme vám, jak vypadají současné trendy a s jakým oblečením si před ostatními neutrhnete ostudu.

Výběr oblečení samozřejmě podléhá příležitosti. Pokud vám firemní dress code zakazuje nošení krátkých kalhot a otevřených bot, sáhněte po světle šedivých kalhotách, doplňte je světlou košilí a celek umocněte obuví z lehčí kůže s koženou podrážkou. Světlé barvy jsou v úmorném horku jasnou volbou.

Někdy není zbytí a musíte vyjít v obleku. Módní experti doporučují tmavou námořnickou modř, která si rozumí s popelínovou košilí. Dejte si však pozor na případné pocení a mějte v zásobě náhradní košili.

Co se týče volnočasového oblečení, snažte se držet svého stylu. Léto se nese ve znamení pohody, kterou však zažijete pouze v oblečení odpovídajícím vašemu vkusu. Sáhnete-li po kousku, který je mimo váš vkus, pravděpodobně ho nakonec necháte ve skříni.

Pokud naopak změnu vítáte a rádi byste letos zabodovali u opačného či stejného pohlaví, sáhněte po oblečení, které zvýrazní vaši mužskou postavu. V praxi to znamená triko nebo polo vhodně zvolené velikosti. Pro demonstraci bicepsů jsou jako stvořená pánská tílka.

Máte strach, že vaše peněženka nákup letního oblečení neustojí, ale neradi byste šetřili na úkor kvality? Poohlédněte se po kvalitním textilu na www.xfer.cz. V e-shopu najdete bohatou nabídku oblečení s množstvím atraktivních střihů a v mnoha barevných kombinací.

Vysoko-gramážní bavlna garantuje skvělé vlastnosti a vynikající odolnost. Nakoupíte zde pánská a dámská tílka, trička, polokošile a další sortiment oblečení, které využijete v létě i po zbytek roku. Ceny vás mile překvapí. Naplníte šatník k prasknutí a vaše peněženka nebude krvácet!

Leave a Comment