Bydlení

Klempířské a pokrývačské práce – střecha jako ze škatulky

Jste hrdým majitel nemovitosti, ale nevíte si rady s rekonstrukcí střechy? Stavíte dům a rádi byste jej opatřili kvalitní střešní krytinou, ale nevíte na jakou firmu se obrátit? Střechy Český Krumlov, to je skvělý tip! Zkušení specialisté se o střechu vašeho domu postarají od A až do Zet. Nevěřte vlastním silám ani rádoby odborníkům, jedině byste prodělali.

Kvalitní práce za vynikající ceny

Pokud máte v plánu revitalizaci střechy, nemá cenu riskovat a pouštět se do oprav na vlastní pěst. Rekonstrukce střechy zatíží v každém případě rodinný rozpočet, proto dbejte na výběr osvědčené firmy. Střechy Tomi, klempířské a pokrývačské práce se postarají o všechny etapy pokládky střešní krytiny. Společnost byla založena již v roce 1997 v Českém Krumlově. Právě v tomto městě se nachází vlastní dílna pro kovovýrobu a přípravu zámečnických a klempířských výrobků. Zkušení pracovníci poskytují profesionální přístup, konzultace o projektu, zpracování návrhů a kvalitně provedenou instalaci.

Klempíř vykonává precizní práci

Máte již svou střechu zhotovenou a jste spokojeni, ale pořád ji něco chybí? Potřebujete spolehlivého klempíře, který odvede špičkovou práci. Klempířství Český Krumlov se postará o řemeslnou výrobu a následnou montáž klempířských detailů na střeše a v průčelí budovy. Jestliže si myslíte, že se bez zkušeného klempíře obejdete, krutě se mýlíte. Klempíř moc dobře ví, co správná střecha novostavby či staršího domu potřebuje. Takovýto řemeslník zajistí, aby vám do domu nezatékalo a voda stékala na určené místo. Klempířství Český Krumlov zajišťuje oplechování atik, říms, úžlabí, lemování komínů, zdí, štítů, osazování žlabů, poklopů, oken a pokládá plechové krytiny ze šablon, tašek či profilovaných plechů.

A jste v suchu!

Pokud toužíte po elegantním vzhledu domu, oslovte pokrývače Český Krumlov. Myslí na každičký detail. Vyberou ideální střešní krytinu pro vaši nemovitost, která bude odolávat všemožným povětrnostním vlivům. Poradí, zpracují a zrealizují vaši zakázku v tom nejlepším profilu. Pokrývači Český Krumlov, to je kvalitně provedená práce za rozumnou cenu!

Leave a Comment