Skvělé tipy Vzdělání

OBEI: Nejvýhodnější online studium MBA v ČR?

Vysokoškolský titul byl ještě relativně nedávnou velkou konkurenční výhodou, na kterou zaměstnavatelé slyšeli. Uchazeči vysokoškoláci měli navrch, ale to se v průběhu času změnilo. Z VŠ se stal standard a zaměstnavatelé vyžadují více. Momentálně zabírá titul Master of Business Administration neboli MBA, protože garantuje, že uchazeč disponuje i praktickými dovednostmi. Klíčová je vhodně zvolená MBA škola. Pokud hledáte prestižní, flexibilní a cenově dostupnou instituci, přihlaste se na Oxford. Respektive na českou Oxford Business Education Institute (OBEI), která se těší velmi dobrému renomé.

V současné době je v České republice několik desítek MBA škol, jejichž programy a podmínky studia se na první pohled jeví jako identické. Ale není tomu tak – některé instituce nabízí mnohem více.

Mezinárodní akreditace

OBEI se chlubí kvalitní, mezinárodně uznávanou akreditací pro program MBA i BBA. Díky tomu můžete titul po dokončení bez obav uvádět společně se jménem. Další výhodou je fakt, že je studium MBA česky.

Studuje se z pohodlí domova

Velkou výhodou studia MBA na OBEI je online forma, což je ideální pro každého, kdo nemůže či nechce ztrácet čas dojížděním na prezenční přednášky. Přesto jde o vysoce kvalitní program, na kterém se podíleli odborníci s mnohaletou praxí. Systém je přehledný a zahrnuje 9 modulů:

 • Organizace a Management,
 • Projektové řízení,
 • Finanční management,
 • Marketing,
 • Strategické řízení,
 • Controlling,
 • Řízení lidských zdrojů,
 • Informační systémy,
 • Komunikační trénink.

Pro koho je MBA na OBEI určeno?

Studium MBA cílí zejména na zaměstnance středního a vyššího managementu. Účastní se ho však také podnikatelé apod.

Jak dlouho studium trvá?

Nejrychlejší studenti absolvovali program MBA za 4 měsíce, ovšem lze ho „natáhnout“ až na 2 roky. Průměrná délka studia činí 10 měsíců.

Kolik vás bude titul MBA stát?

OBEI nabízí MBA levně. Cena online studia je 69 tis. Kč (včetně DPH) a částku lze rozložit na 12 bezúročných splátek. Vzhledem k časové flexibilitě je reálná úspora mnohem větší. Konkurenční instituce obvykle nejsou k žákům tak benevolentní a vyžadují větší přizpůsobivost. V případě OBEI je to opačně, a proto se momentálně jeví jako nejvýhodnější.

Závěrečné hodnocení
 • Kvalita MBA programu
 • Flexibilita
 • Cena
4.8

Pouze několik úvodních vět

OBEI je kvalitní MBA instituce s akreditací. Má co nabídnout každého, kdo hledá flexibilní a zároveň cenově dostupné MBA studium online.

2 komentářů

 • OBEI je velice vstřícná vzdělávací instituce, která nabízí několik zajímavých zahraničních vzdělávacích programů.

  Studium, je dle mého názoru, vhodné pro vytížené manažery, kteří si chtějí rozšířit a doplnit znalosti [neboť to, co jsme se před lety učili na univerzitách dnes už platit nemusí].

  Já si vybrala v r. 2019 program LLM , který dokončuji 2020. Studium je náročnější, studenti musí být samostatní a více vyhledávat informace a materiály [odbornou literaturu]. Pokud se studiu skutečně chcete věnovat, dá se to zvládnout. Test je velmi důkladný, prakticky pojatý a je následován seminární prací na zvolené téma. Vše je vyhodnocováno lektory s cílem ověřit, zdali probíraný předmět student dostatečně nastudoval a pochopil.

  Mě osobně se studium na této vzdělávací instituci velice líbí, vyhovuje mi, uplatním jej ve své práci a budu ve studium pokračovat i dále.

 • Prošel jsem všemi třemi stupni anglosaského studia. BBA, MBA, DBA. MBA a DBA jsem studoval právě u OBEI. Mohu vřele doporučit, ale zapomeňte na to, že je to leháro a že to zvládne každý. Hlavně u DBA jsem se řádně zapotil. Denně jsem strávil cca 4 hod samostudia a to po celou dobu. Nejtěžší byla disertační práce. Výhodou je zkušený tým tutorů, kteří jsou velmi vstřícní. Investice do studia se 100% vyplatila. Doporučuji 👍

Leave a Comment