Skvělé tipy

Nic neokoření rodinnou oslavu, svatbu či jinou akci tak jako cimbálová muzika

Chystáte velkolepou oslavu narozenin, svatbu nebo jinou zvláštní příležitost? Nezapomeňte, že největší podíl na celkové atmosféře připadá na hudbu. Ale po jakém hudebním doprovodu sáhnout, aby se nikdo z přítomných neurazil? Zapomeňte na moderní žánry, vsaďte na cimbálovku!

Jedinečná muzika rozezpívá a roztančí i vás

Cimbálová muzika je jako stvořená nejen ke konzumaci vína a v mžiku roztančí každého, kdo se udrží na nohou. Jenomže co když jste z Prahy a ne z jižní Moravy, pro kterou je cimbálová muzika charakteristická? Takový detail vaše plány nenaruší. Pozvěte muzikanty z uskupení jménem Cimbálová muzika Vltava. Nadšení zpěváci a muzikanti v čele s Petrem Goryczkym vnesou na vaší akci nefalšovanou atmosféru jihomoravských vinných sklípků. A nejen to, žádané hudební uskupení zahraje také folk i jiné žánry.

Cimbálovka Praha má bohatý repertoár čítající desítky písní. Samozřejmě v něm nechybí ani notoricky známé písně jako To ta Helpa, Když jsem šel z Hradišťa a Vínečko bílé. K tomu vám zahraje nespočet dalších šlágrů. Těleso tvoří pražští muzikanti s moravskými a slovenskými kořeny. Vede je nadšený cimbalista a kontrabasista s dlouholetými zkušenostmi.

Že s cimbálovkou nemáte žádné zkušenosti a netušíte, co od ní čekat? Nebojte, bude vašim uším lahodit. Na vystoupení muzikantů se můžete podívat v předstihu a udělat si o něm obrázek. Na webu Cimbálka Praha najdete videoukázku.

Jak bude vystoupení cimbálovky probíhat?

Pražská cimbálovka obvykle hraje v sestavě složené ze čtyř až pěti muzikantů. Nebrání se rodinným oslavám, svatbám, firemním večírkům, koštům vín a pálenek, ani jiným akcím. Zda se dostaví ve stylových moravských krojích, nebo ve společenském oblečení, je ve vaší režii.

Další informace, ukázku repertoáru a možnost rezervace najdete na webových stránkách cimbalovkavltava.cz.

Leave a Comment