Skvělé tipy

Dokonalý outdoorový batoh na kolo i pěší turistiku? Modulární!

Nosit věci po kapsách, když svištíte drsným terénem, není zrovna praktické. Ještě, že existují batohy, které pojmou všechno možné. Na druhou stranu může být hledání toho správného hotové martyrium. Jeden není dostatečně objemný, další tlačí nebo nedokáže efektivně odvádět pot. Ale neházejme všechny modely do jednoho pytle. Dokonalý batoh samozřejmě existuje – jen si ho musíte sami uzpůsobit podle svých preferencí. Máte snad pokaždé tak trochu jiné požadavky? Nic, co by nezvládl modulární batoh.

K základním kritériím, na která byste měli při výběru batohu na kolo přihlížet, patří rozměry. Především délka zad – musí odpovídat výšce postavy. Co se týče objemu a dalších vlastností, volte je podle specifických potřeb. A právě v tomto směru vynikají zmíněné modulární batohy. Pořídíte si zádový díl a k němu odnímatelné batohové díly s odlišným objemem.

Batoh s volitelnými prvky pro sportování bez kompromisů

Skvělou volbou jsou outdoorové batohy francouzské značky PRISM, na jejichž vývoji se podíleli profesionální i amatérští sportovci – především bajkeři, snowboardisté a lyžaři. Výsledkem je unikátní batohový systém s možností modifikace na podle aktivit, počasí, délky výletu a dalších parametrů.

Zádová část obsahuje ochranu páteře (jedná se tedy o tzv. batoh s páteřákem). Batohové kapsy se liší designem a objemem. V jejich útrobách se nachází množství doplňkových kapes a nechybí ani vnitřní integrovaný kapsa na hydro-vak. Dodržovat pitný režim nebylo nikdy tak snadné!

Kde modulární batohy PRISM seženete?

Modulární batohy značky PRISM jsou neobyčejně komfortní a uzpůsobené pro pohodlný pohyb v sedle kola i mimo něj. Najdete je v nabídce specializovaného internetového obchodu eshop.singltrek.cz, který provozují tvůrci singltreků v České republice.

Leave a Comment