Skvělé tipy Volný čas a zábava

Máte rádi kanadské žertíky? Tyto žertovné předměty ve vaší sbírce nesmí chybět!

Humor je koření života a pakliže si čas od času neodpustíte nějakou tu legrácku na účet příbuzných, přátel či kolegů v práci, budou se vám zamlouvat následující žertovné předměty. Připravili jsme pro vás žebříček nejoblíbenějších kanadských žertíků. Některé jsou relativně laskavé, jiné poněkud drsnější. Vyberte si takové, které odpovídají vašemu vkusu. Za vyzkoušení stojí všechny…

Špinící a krvavé mýdlo

Mýdlo by mělo čistit a ne špinit. Jenomže v případě špinícího mýdla je tomu tak trochu jinak. Jedna strana je slabší a po porušení si dotyčný obarví ruce na černo. A pak přijde vaše další chvíle – podáte své oběti mýdlo napuštěné speciálním práškem. Na první pohled vypadá normálně, ale vyděsí krvavou pěnou.

krvave-mydlo spinici-mydlo

„Fejková“ nudle z nosu

Některé žertíky jsou pořádně nechutné. Třeba falešná nudle z nosu. Je gumová a perfektně pasuje do nosu. Stačí si ji zastrčit, popotahovat, zakašlat… A pozorovat reakce zhnuseného okolí.

nudle-z-nosu

Prdítko

Tento kanadský žertík je zlatá klasika, kterou by měl mít po ruce každý šprýmař. Pokud do prdítka správně zafoukáte, užijete si spoustu zábavy. Alternativou může být samonafukovací prdící pytlík. Položíte ho na židli a čekáte, až si na něj oběť sedne a zastydí se.

prditko

Nezbedný golfový míček

Máte ve svém okolí někoho, kdo si čas od času zajde na golf? Podstrčte mu pár špatně vyvážených míčků. Koulí se všemi směry, jen ne tam, kam golfista chce. Pozorovat naštvaného borce, kterému se nezdařil ani jeden úder, je k popukání.

golgovy-micek

Píšťalka do výfuku

Píšťalka do výfuku je šikovná věcička, kterou nebohému majiteli nového vozidla umístíte do výfuku. Až nastartuje, všichni kolemjdoucí uslyší pískání. Řidič se o píšťalce nedozví, protože slyší motor.

pistalka-do-vyfuku

A kde všechny zmíněné kanadské žertíky a žertovné dárky seženete? U specializovaného prodejce „ptákovin“ na ptakoviny-cb.cz!

Leave a Comment