Pro muže

Jak zaujmout ženu? Tipy pro každého muže

Je vaším cílem zaujmout ženu nebo dívku, která se vám líbí? Pokud ano, držte se našich tipů a zaručeně se vám to povede. Náš první tip se týká toho, že byste měl mít zdravé sebevědomí a na první pohled tak působit. A je jedno, zda se jedná o psychické problémy, nebo projevy Peyronieho choroby. Dnes se dá řešit skutečně vše. Tím, že se zbavíte svých problémů, budete na první pohled působit sebejistě. A to rozhodě zaujme.

Pečujte o svůj vzhled

Ï když se říká, že nic by se nemělo přehánět, přesto musíme dodat, že péče o vzhled je u současného moderního muže skutečně důležitá a ani vy byste ji rozhodně neměli podceňovat. Když máme být konkrétnější, tak se zaměřte na:

· Upravené vlasy a vousy

· Čistotu

· Ostříhané nehty

Je v tomto směru vše v pořádku? Potom ještě nezapomínejte na antiperspirant a také kvalitní parfém. Rázem jste plně připraveni na to, abyste vytouženou ženu dokázali okouzlit.

Naučte se oblékat

Plusové body vám rozhodně přidá i to, pokud se dokážete dobře obléknout. Roli dnes hraje především určitá výjimečnost. Proto neváhejte a vyberte si originální tričko, díky kterému budete skutečně jiní, než řada mužů před vámi. Samozřejmě nezapomínejte na to, že oblečení je vhodné volit i s ohledem na styl události, kam se chystáte. To je zcela pochopitelné.

Buďte vtipní a zajímaví

Oslovit ženu není zase až takový problém. Důležité je s ní také delší dobu mluvit. Připravte si několik konverzačních témat a snažte se být primárně nenucení. Dále je nesmírně důležitá také vtipnost. Pokud se žena či dívka směje vašim vtipům, máte vybráno. A co když vám docházejí nápady a témata? Není problém nadhodit otázku, ať povídá chvíli zase ona. Zde zaujmete tím, pokud jí budete skutečně se zájmem naslouchat. I toto ženy ocení. I když je to těžké, snažte se skutečně projevovat zájem. Buďte si jisti, že se vám to stoprocentně vyplatí.

Leave a Comment