Skvělé tipy

Advokáta vybírejte důsledně. Chtějte toho nejlepšího!

Možná máte ve svém okolí spoustu lidí, kteří vám vždy ochotně poradí. Otázkou je, jak erudovaně vám poradí v právních záležitostech. Nechcete-li riskovat, že se kvůli neznalosti zákonů dostanete do nepříjemných problémů, obraťte se na profesionála. Každý advokát je navíc ze zákona pojištěni pro případ, že by vlastním pochybením způsobil klientům škodu.

Dejte na reference

Mluvčí České advokátní komory Iva Chaloupková doporučuje, aby si zájemci o advokátní služby našli vhodného advokáta na základě referencí a zkušeností. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo zná šikovného právníka, máte vyhráno. A pokud o nikom vhodném nevíte, obraťte se na ČAK a nechte si právníka doporučit dle bydliště a specializace. Na oficiálních webových stránkách navíc najdete aktuální seznam všech advokátů, kteří působí v České republice.

Kdo patří k těm nejlepším?

Hledáte advokátní kancelář poskytující služby na špičkové úrovni? K renomovaným pražským právníkům patří JUDr. Zdeněk Koschin, který se specializuje na ústavní, správní, daňové, obchodní, trestní, stavební, občanské, pracovní a rodinné právo. Advokátní kancelář Praha zároveň zajišťuje kompletní servis pro podnikatele v oblasti práva, daní a účetnictví, a to včetně zpracování daní a personální agendy. Advokát vás může zastupovat také před Evropským soudem pro lidská práva.

JUDr. Zdeněk Koschin navázal na rodinnou tradici – jeho prapraděd i praděd byli prezidenti Obchodního soudu v Praze, děd senátním prezidentem Nejvyššího správního soudu, profesorem ústavního práva a docentem horního práva. Otec byl soudcem a zabýval se různými podnikově právními profesemi.

Společně s JUDr. Koschinem působí v advokátní kanceláři několik dalších odborníků na právo a daně. Spolupracují s nimi klienti z celé České republiky i ze zahraničí. Více se o službách dozvíte na www.koschin.cz.

Leave a Comment