Bydlení

Kvalitní postel je základ. Proč si pořídit tu z masivu?

Vzhledem k tomu, že v posteli trávíme dobrou třetinu života, by měla poskytovat adekvátní pohodlí. Jinými slovy – nepodceňujte její výběr a dejte si záležet i na maličkostech. Pokud si přesto nevíte rady a rádi byste si dopřáli spánek, který by vám mohl závidět i král, vsaďte na masivní dřevo. Postel ze dřeva patří k tomu nejlepšímu, co je v daném segmentu k mání. Přečtěte si, proč jsou tak oblíbené a rozhodněte se sami.

Odolná a kvalitní

Pořídit si levnou postel mrzké kvality znamená, že budete muset zanedlouho řešit to samé. Pořídíte-li si však kvalitní výrobek z masivu, vydrží vám až do konce života a pravděpodobně poslouží i dalším generacím. Nebude vás otravovat vrzání, kývání či jiné nešvary typické pro laciné a ošizené postele. Kombinace odolnosti a dlouhé životnosti rozhodně patří k hlavním důvodům k pořízení dřevěné postele!

Drahá jen na první pohled

Dřevěná postel z masivního dřeva má svou cenu, ale přesto není předražená. Už jen proto, že vydrží mnohem déle než postele z jiných materiálů. Když si spočítáte, kolik peněz byste v průběhu dalších let utratili za několik levnějších postelí, dojdete k závěru, že masiv není tak drahý, jak se na první pohled jeví. Samozřejmě záleží na konkrétním provedení – k mání jsou i velmi exkluzivní kousky z exotického dřeva. Jejich cena je pak už někde jinde než v případě běžných materiálů.

Zdravotně nezávadná

Proč byste měli řešit zdravotní nezávadnost? Spíte přece na matraci a nikoliv přímo na konstrukci postele… Ale řeč je o působení škodlivin (lepidel, mořidel apod.), které se běžně používají při výrobě posteli z jiných materiálů. Dřevěné postele jsou jasnou volbou pro alergiky, astmatiky a každého, komu záleží na svém zdraví.

Chcete-li spát na té nejlepší posteli, poohlédněte se po ní třeba u specializovaného prodejce dona-shop.cz.

Leave a Comment