Bydlení

Na vyklizení bytu nemusíte být sami. Proč se obrátit na profesionály?

Stěhujete se a nechcete s sebou tahat většinu nábytku a věcí? Truchlíte nad smrtí blízkého příbuzného, po kterém zůstalo bydlení? Tyto a některé další situace mají něco společného – čeká vás spoustu práce, protože budete muset vyklidit byt. Pokud máte pocit, že to bez pomoci nezvládnete, jistě vás potěší, že si můžete zavolat na pomoc profesionály. V čem je profi vyklizení výhodnější a jaké další služby specializované firmy nabízí?

Jak postupovat v případě vyklízení bytu po zemřelém?

Vyklízení bytu po zemřelém mají podle zákona na starosti dědicové. Pokud jde o bydlení v osobním vlastnictví, pak je z hlediska legislativy vše jasné. V případě pronájmu musí byt vyklidit dědicové, čehož se může pronajímatel domáhat i prostřednictvím žaloby. Nejsou-li žádní dědicové známi, může po uplynutí šesti měsíců věci vyklidit sám (a případně je prodat).

V případě vyklízení bytu po zemřelém je pomoc ze strany profesionálů více než žádoucí, neboť pro pozůstalé jde o velmi těžké období plné emocí. Většina lidí v těchto chvílích nemá chuť ani čas na třídění a likvidaci věcí. Přesto je vhodné si vše osobně probrat – některé předměty si jistě budete chtít ponechat na památku a cennosti můžete prodat. Ale i to mohou zajistit profesionálové. Pro představu – pražská firma Vyklízení Rychlý nabízí v rámci vyklízení bytů Praha také zprostředkování výkupu starožitností.

Profesionálové byt vyklidí rychle a efektivně

Díky profesionálnímu vyklízení bytů ušetříte spoustu času a vyhnete se zbytečnému stresu. Obrátíte-li se navíc na někoho jako Vyklízení Praha Rychlý, nebudete muset řešit vůbec nic. Zkušení pracovníci se postarají o demontáž veškerých zařízení, bourací práce, ale také o úklid a malování. Po jejich zásahu bude byt vyklizený, uklizený a připravený k dalšímu užívání.

Leave a Comment