Skvělé tipy Vzdělání

Co po maturitě, když vás nevzali na VŠ? Neflákejte se a naučte se anglicky!

Maturitní zkoušku jste úspěšně zdolali, ale cestou k vysněnému titulu vás zastavila překážka v podobě přijímacích testů na vysokou školu. Měli byste to vzdát a poohlédnout se po nějakém zaměstnání? Není k tomu důvod. Pokud vás do práce něco vyloženě „nenutí“, berte to jako šanci na zlepšení svých jazykových dovedností. Jistě jste již někde narazili na pomaturitní studium angličtiny – představuje skvělé řešení pro každého, kdo nechce rok před dalšími zkouškami na vysokou proflákat.

Jak pomaturitní studium angličtiny probíhá?

Na to, jaký má pomaturitní studium angličtiny průběh, jsme se informovali ve známé jazykové škole LINGUA SANDY, která je členem Asociace certifikovaných jazykových škol. Výuka angličtiny se koná od září do června, a to každý pracovní den, tedy stejně jako na střední škole. Studenti během týdne absolvují 20 vyučovacích hodin, což je dost na to, aby se během roku výrazně zlepšili.

Tým lektorů tvoří zkušení profesionálové v čele s předním didaktikem z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. A právě na to si dejte při výběru jazykové školy velký pozor – přihlaste se tam, kde vyučují kvalitní pedagogové. V LINGUA SANDY navíc preferují komunikativní způsob výuky, nikoliv prosté biflování. Cílem je připravit žáky na mezinárodní zkoušky.

Stále budete regulérním studentem

Pomaturitní studium angličtiny má i jiné výhody. Pokud máte trochu obavy z toho, kdo za vás bude v období před nástupem na vysokou školu platit zdravotní a sociální pojištění, jistě vás potěší, že v rámci pomaturitního studia získáte statut studenta.

Pokračujte ve studiu i po nástupu na VŠ

Jakmile úspěšně zdoláte zkoušky na vysokou školu, můžete se zapsat na jazykový kurz angličtiny a dál pilovat své jazykové dovednosti. V LINGUA SANDY si přijdou na své začátečníci i pokročilí. Bližší informace najdete na www.lingua-sandy.cz.

Leave a Comment