Skvělé tipy Volný čas a zábava

Fotbal je jejich život… aneb jak to vypadá, když fandí celá rodina

Někteří lidé se na fotbalové fanoušky dívají skrz prsty, ale sportovní nadšenci si s tímto přístupem hlavu nelámou. Vědí totiž své. Díky sportu tráví mnohem více volného času s rodinou. Samozřejmě zdaleka ne všichni, ale když se přízeň ke klubu podědí, výsledkem je nespočet nezapomenutelných zážitků. Máte to doma podobně?

Fandí táta, fandí synek (a máma je spokojená)

Nejmenovaný fanoušek fotbalového Baníku chodí na fotbalová utkání společně se svým synem, a to již do jeho raného věku. Když byl ještě malý, sledoval s ním sport v televizi a od šesti let pravidelně fandili přímo z tribuny. Potomka přitom nikdy nepřemlouval, ten k jeho milovanému klubu přilnul sám. Otec považuje společně strávené chvilky na stadionu k nezaplacení.

A co se týče jeho ženy, fanouškovství mu nijak nevyčítá. Naopak se ráda, že takto přivedl syna k aktivnímu sportování. Většinu volného času mu zabírají tréninky a nelpí tolik na obrazovce počítače.

Na některých fotbalových utkáních nemusí být bezpečno, a proto tatík nic nepodceňuje a bere ho do speciálního sektoru pro děti a rodiče. Nemůže však ovlivnit slovník ostatních fanoušků. Ti nejdou pro ostřejší slova daleko, a tak se mu snaží jít příkladem alespoň on sám. Synovi se snaží vštěpit zásady slušnosti a fair play. Nicméně i tak v něm pěstuje zdravou rivalitu vůči ostatním týmům.

Chcete fandit stylově?

Ať už fandíte kterémukoliv mužstvu, vaše sportovní zážitky mohou být ještě intenzivnější, pokud se zahalíte do barev svého týmu. Chcete-li dát ostatním najevo svou náklonnost k sešívaným, viktoriánům, chacharům či jiné skupině, bude se vám líbit sortiment z fanshopu Fandime.eu. V nabídce najdete oblečení (fotbalová trička, mikiny, kšiltovky…), doplňky a drobnosti všeho druhu. Co vy na to – uděláte si radost?

Leave a Comment