Bydlení

Nebojte se ploché střechy: Odborně zhotovená má prvotřídní vlastnosti

Že jsou ploché střechy méně spolehlivé než šikmé? Nenechte se mýlit. Přestože si mnoho lidí myslí, že tomu tak je, praxe může být úplně jiná. Mylný úsudek vychází z předpokladu, že z rovné plochy neodtéká dešťová voda či tající sníh tak efektivně jako z plochy šikmé. To však závisí na množství faktorů – kvalitou střešní krytiny počínaje, použitými technologickými postupy konče. Pokud se realizace ujme spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi, výsledek předčí očekávání a vyrovná se šikmé variantě. Své o tom vědí odborníci ze společnosti AHF Stavby s.r.o., kteří se zabývají zejména rekonstrukcí.

Vše od návrhu až po realizaci ploché střechy

Ať už vás čeká realizace nového bydlení či rozsáhlá rekonstrukce toho stávajícího, práce související s plochou střechou nepodceňujte a obraťte se na někoho, kdo nepodcení byť sebemenší detail. Společnost AHF Stavby nabízí kompletní servis včetně bezplatné konzultace. Po osobní prohlídce a technickém průzkumu (včetně zaměření) vás seznámí s doporučeným postupem a materiály. Zároveň dostanete cenovou kalkulaci. A protože jde o full servis, v rámci zakázky pro vás firma vypracuje projektovou a prováděcí dokumentaci včetně autorizace, zajistí komunikaci s úřady, postará se o vypracování posudků, energetický audit, geodetická měření a statické výpočty. Jinými slovy – nebudete muset dělat téměř nic.

Zateplení a zelené střechy

AHF Stavby realizuje ploché střechy v Praze a okolí (do vzdálenosti cca 150 km). Kromě stavby a rekonstrukce střechy provádí i zateplení. Na své si přijdou také zájemci o zelené střechy – zatíženou variantu klasické ploché střechy. Jedná se o velmi estetické řešení, které navíc vede k ochraně budovy před přehříváním a hlukem.

Chcete se o plochých střechách dozvědět více? Informace najdete na www.ahf.cz.

Leave a Comment