Skvělé tipy

Jak ušetřit za oblečení? 4 skvělé tipy, díky kterým budete šik za pár korun

Způsob, jakým se člověk obléká, o něm leccos vypoví. Zatímco jeden preferuje módu v souladu s posledními trendy a neváhá za ni utratit polovinu výplaty, druhý naopak outfit vůbec neřeší a vezme si na sebe takřka cokoliv. Ale co když chcete s fashion průmyslem držet krok, aniž by váš rozpočet utrpěl citelnou ránu? Prozradíme vám několik praktických tipů, jak se oblékat stylově, a přitom poměrně levně.

1. Skvělé kousky máte možná doma

Určitě jste si všimli, jak jsou módní trendy pomíjivé. Ale zaznamenali jste, že se stále točí dokola? Odejde jeden, přijde druhý, následuje třetí a vrací se první. Co si z toho vzít? Možná máte ve skříni pár kousků, které jste před pár lety odložili, protože vyšly z módy – ale nyní jsou opět v kurzu, tak je nenechte zahálet.

2. Kvalita jde ruku v ruce s životností

Velmi praktickým způsobem, jak za oblečení ušetřit, je investice do kvality. Laciný textil z tržnice sice stojí pár korun, ale rozpadá se po prvním praní. Ve finále utratíte spoustu peněz, budete mít neustálou potřebu nakupovat, a přitom nebudete mít nic moc slušivého. Na druhou stranu platí, že nejdražší značky nemusí být nejkvalitnější – v jejich případě si jednoduše připlácíte za renomé daného brandu. Oblečení srovnatelné kvality stoprocentně najdete i v mnohem přijatelnější cenové relaci.

3. Čekejte na výprodeje

Nedáte dopustit na dražší značku, která je ovšem nad váš limit? Poohlédněte se po kouscích z loňské kolekce. Mnozí prodejci se oblečení zbavují v rámci výprodejů – často se slevou ve výši desítek procent.

4. Nadčasové oblečení vydrží roky

Zřejmě nejrozumnějším přístupem je nákup módy, která se snadno kombinuje a není pomíjivá. Neutrální, základní kousky nabízí například velkoobchody s oblečením. Nabízí kompletní sortiment volnočasových a pohodlných hadříků za příjemné ceny. Pokud je chytře doplníte jedním, dvěma trendy prvky (např. ledvinkou, vhodně zvolenou obuví, šperky…), budete na ulici, v klubu i v práci zářit.

Hodil by se vám konkrétní tip? Máte ho mít: dobrou volbou jsou například velkoobchody s oblečením – Xfer.

Leave a Comment