Skvělé tipy

Jak správně vybrat školní aktovku či batoh?

Čas letí jako splašený – není tomu dávno, kdy jsme do školních lavic usedali my. Nyní čeká povinná školní docházka naše ratolesti a je jen na nás, jestli jim dny strávené v zařízení, která se bohužel za posledních třicet let příliš nezměnila (ano – v některých třídách přibyly interaktivní tabule), nějakým způsobem zpříjemníme. Třeba pořádnou (čtěte: kvalitní) aktovkou či batohem, jež dítku padne do oka a zajistí mu odpovídající komfort.

Aktovku, nebo batoh?

Hned na úvod rozsekneme dilema. Pro novopečeného školáka je ideálním řešením školní aktovka pro prvňáčka. Nabízí snadnou manipulaci a nekomplikuje mu hledání učebnic (má jednu velkou vnitřní kapsu). Naproti tomu stojí školní batohy pro 2. stupeň, které jsou na první pohled stylovější a díky většímu počtu kapsiček umožňují sofistikovanější organizaci učebních pomůcek. Starší dítě navíc batoh stejně dobře upotřebí i na výletě.

Rodiče středoškoláka pak musí zalovit jinde – pro teenagery je jasnou volbou studentský batoh. Od školního se liší jen v detailech (výškou a uspořádáním), ale právě ty jsou pro starší děti podstatné.

Správná volba nese jméno STIL

Nabídka školních aktovek a batohů je bohatá, ale jen hrstka vyniká skutečnou hodnotou. K absolutní špičce na českém trhu patří výrobky značky STIL, které se vyznačují pevnými, anatomicky tvarovanými zády, bezpečnostními prvky pro lepší viditelnost, nízkou váhou, speciálními funkcemi (např. systémem air flow pro proudění vzduchu) a optimálními rozměry. Navíc odpovídají současným trendům i z hlediska designu – školáci je proto nosí rádi.

Prioritou České firmy je nejvyšší stupeň kvality, a proto se na vývoji aktovek a batohů STIL podílí odborníci včetně lékařů. Výjimečnost výrobků potvrzuje množství certifikací.

Aktuální kolekci aktovek a školních batohů včetně výhodných setů (kromě batohu obsahují také penál, box, zástěrku, peněženku a další školní pomůcky v jednotném designu) najdete na stil.cz.

Leave a Comment