Pro muže

Jak udělat ženu šťastnou?

Klíčem k harmonickému, šťastnému a „trvanlivému“ vztahu je vzájemná spokojenost partnerů. Ale co si budeme namlouvat, většinou je to žena, respektive její psychické rozpoložení, které má na vývoj soužití největší vliv. Podaří-li se vám ji udělat šťastnou, odměnou vám budiž spokojené partnerství. Dodržujte následující tipy, a třeba se dopracujete k netušenému výsledku.

Musí být na prvním místě

Dokud si neuvědomíte, že vaši přátelé nejsou důležitější než vaše partnerka, nepohnete se z místě. V rámci možností se jí vždy snažte vyhovět a upřednostnit před ostatními. Což samozřejmě neznamená, že se budete muset vzdát koníčků apod. Jen mějte na paměti, že nezájem nevykompenzují ani briliantové náhrdelníky, byť jinak fungují bezvadně.

Komunikujte s ní

Žena potřebuje, aby s ní partner hovořil. A rozhodně ne o stejných věcech, které probíráte s kolegy v práci. Vaše partnerka se musí čas od času vypovídat, sdělit vám své dojmy z nového účesu a tak všelijak podobně. Nebudete-li s ní komunikovat vy, najde se někdo jiný.

Nešetřete lichotkami

Dorazila domů s novým kabátem? Pochvalte jí ho! Změnila barvu vlasů a neuvěřitelně jí to sekne? Zasypejte ji chválou. A nezapomeňte jí poděkovat za skvělou večeři, kterou pro vás s láskou, ostatně jako každý den, uvařila i přesto, že dorazila z práce utahaná jako kotě.

Nezapomínejte na důležité dny

Narozeniny, svátek, výročí a mnohé další výjimečné dny by z vaší strany neměly zůstat bez povšimnutí. Je pochopitelné, že není ve vašich možnostech, dopřávat ji několikrát do roka luxusní diamantové náramky. Úsměv na rtech ji však vykouzlíte i jinak, třeba drobností v podobě kytice lučního kvítí. Hlavně na těch pár datumů nezapomeňte (od čeho máte kalendář v mobilu).

Pracujte na sobě

Nikdo dokonalý z nebe nespadl. Potlačte své ego a zapracuje na svých slabých stránkách, vaše partnerka to jistě náležitě ocení. Pokud jí nedáváte dostatek prostoru na seberealizaci, uberte na plynu a nechte ji dýchat. A v případě, že vám to skřípe v posteli, se snažte zlepšit i v tomto směru. Uvidíte, že váš partnerský život bude rázem mnohem spokojenější.

Leave a Comment